Od začátku utkání se jim hra moc nedařila, kazili přihrávky a nedostávali se do šancí. Jejich soupeř jim v tomto zdatně sekundoval, takže vyrovnaný první poločas se odehrával převážně mezi šestnáctkami obou mužstev.

Ani jeden z týmů si nebyl schopen vypracovat vyloženější příležitost, tím pádem brankáři byli téměř bez práce. Po přestávce se Komárov trochu zvedl. Hráči se začali lépe pohybovat a místy hosty přehrávali, ale vždycky nakonec chyběla přesná finální přihrávka.

Střetnutí ovlivnila sedmdesátá minuta. V ní hostující fotbalisté poslali dlouhým nákopem za obranu Komárovských, asistent rozhodčího přehlédl skoro dvoumetrový ofsajd a pro dolnomoravického útočníka už nebyl problém otevřít skóre.

O tři minuty později se navíc nechal vyloučit domácí hráč, což Komárovu značně zkomplikovalo cestu alespoň za jedním bodem. Chtě nechtě museli otevřít hru, za což byli hned potrestáni. Ve čtyřiasedmdesáté minutě neuhlídali hostujícího útočníka a Dolní Moravice zvýšila náskok, který až do konce zápasu uhlídala.

„Hosté vyhráli zaslouženě. My jsme nebyli schopni dopředu nic vymyslet. První gól sice padl z ofsajdu, ale na to se v žádném případě nechci vymlouvat. Prostě zaslouženě vyhrál lepší tým,“ hodnotil utkání trenér Komárova Miroslav Hrubý.

Komárov - Dolní Moravice 0:2 (0:0)
Sestava Komárova: Kunc – Kucheř, Rádek, Měch, Kubek – Šubert, Hrubý, Dušek (78. Novák P.), Novák J. – Krkoška, Kaněra (72. Straka)
(hab)
Tabulka I.B třídy po 12. kole.