První půle patřila Hradci, ten od prvních minut hýřil aktivitou a také se brzy dostal do vedení, když střelu Stanovského, která se odrazila od břevna, dorazil do sítě Martiňák.

„Měli jsme několik možností naše vedení navýšit, bohužel se nám to nepovedlo. Trefovali jsme brankové konstrukce,“ litoval trenér Karel Štěpán. Začátek druhého dějství hostujícímu výběru vůbec nevyšel.

„Do druhé pětačtyřicetiminutovky jsme vstoupili ležérně a domácí toho náležitě využili,“ hněval se trenér Hradce. Dvakrát se mezi střelce zapsal Hornáček. Hradci se poté nabídla možnost hrát přesilovku. Za pošťuchování s Ellerem viděl dlouhou žlutou Wojtyna a musel předčasně pod sprchy.

Vyrovnání se Hradec nakonec dočkal. Střelou ze šestnáctky se trefil Kuděla a upravil na konečných 2:2. „V závěru utkání jsme mohli strhnout vítězství na svou stranu, jenomže jsme šance neproměnili,“ řekl ještě Štěpán. Bod ale bral.

„Blízko gólu byli i domácí, když trefili břevno. S bodem jsme spokojeni,“ uzavřel kouč Hradce nad Moravicí.

Baník Albrechtice - Hradec nad Moravicí 2:2 (0:1)
Branky: Horňáček 2 - Martinák, Kuděla
Hradec nad Moravicí: Souček – Kuděla, Reichel, Štýbar, O. Černý – Eller (70. .Štěpán), Schreier, J. Černý – Režnar, Svatonský, Martiňák