Hradečtí postrádali dva klíčové muže defenzivy, pravého beka Kudělu a stopera Doseděla. Na jejich hře byly tyto absence znát. „Na zápas jsme se poctivě připravovali, věděli jsme o síle Čeladné. Bohužel na hřišti hráči pokyny neplnili, a od toho se odvíjel i konečný výsledek,“ hněval se trenér Hradce Karel Štěpán.

„Nebyli jsme ve vlastním pokutovém území důslední, a za to jsme tvrdě pykali,“ poznamenal Štěpán. Do 20. minuty bylo střetnutí vcelku vyrovnané. „Dobře jsme napadali i bránili,“ pokračoval v rozboru sobotního duelu hradecký trenér.

Jenomže poté přišly dva slepené góly domácích a bylo zle. „Navíc ve 30. minutě kopali domácí penaltu, kterou Souček chytil Pflegrovi,“ podotkl Karel Štěpán. Chvíli na to přišel křížný balon na Ondřeje Černého, jenž střelou podél brankáře vrátil Hradec do hry. To ale bylo ze strany jeho týmu vše.

„Po další naší hrubé chybě jsme inkasovali třetí gól, který nás definitivně zlomil,“ přiznal Štěpán. Druhý poločas se dohrával už jen z povinnosti. Navíc po hodině hry přidala Čeladná čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

„Domácí si výsledek pohlídali. My jsme ještě v závěru měli jednu šanci Kubou Černým, ale to bylo vše,“ hlesl Štěpán. Nyní čekají na jeho tým dva duely na domácím trávníku.

Nejdříve ve středu hostí Hradec od 14.30 Frenštát a v sobotu ve stejný čas Baník Albrechtice. „Z těchto dvou zápasů chci šest bodů,“ má jasno hradecký trenér.

Čeladná - Hradec nad Moravicí 4:1 (3:1)
Branky: 22., 38. a 50. Kunz, 20. Neuwirth – 32. O. Černý
Hradec nad Moravicí: Souček – Besta, Reichel, Havelka, Vajďák (70. Eller) – J. Černý, Schreier, Režnar, O. Černý (88. Machura) – Martiňák, Müller