Jakartovice i s Janem Pejšou v sestavě byly úvodních pětadvacet minut pod tlakem. Domácí výběr si vytvářel jednu gólovku za druhou, ale až na jeden případ byl v koncovce jalový. „Byli jsme pořádně zmáčknutí, naštěstí jsme jen jednou inkasovali,“ poznamenal trenér hostujícího výběru Zdeněk Knopp.

„S postupem času se hra začala vyrovnávat,“ pokračoval trenér Jakartovic. Jeho týmu se podařilo i vyrovnat. Po pravé straně utekl Špiller, původně chtěl centrovat, ale míč nakonec poslal nádherně do šibenice – 1:1. „Dá se říci, že to byla branka z kategorie šťastných, ale stála za to,“ podotkl Knopp.

Ve druhém poločase diváci příliš zajímavého fotbalu neviděli. Byly to Jakartovice, kdo mohl jít do vedení. Tomáš Šupák se řítil sám na brankáře, udělal mu kličku, ale branka z toho nebyla. „Je to škoda, být to gól, určitě nepohrajeme,“ smutnil kouč, který stále postrádá dlouhodobě zraněného útočníka Michala Satkeho.

Nakonec tři body zůstaly doma. Hosté se u lajny dopustili u lajny faulu, trestuhodně přestali hrát, přišlo rychlé rozehrání Dětmarovic, centr do vápna, na který si naběhl Beiner a nedal Janechovi šanci. „Je to škoda, poté co jsme přežili nápor domácích nás taková to chyba pohřbila, bod jsme mohli uhrát,“ zakončil Zdeněk Knopp.

Dětmarovice - Jakartovice 2:1 (1:1)
Branky: Schimke, Beiner - Špiller
Jakartovice: Janech – Špiller, Petr, Fiala, Jančura – Pusch (75. R. Holub), Palkovič, Pejša, Grigar, Hujík – Šupák