Diváci viděli do třicáté minuty vyrovnané utkání. „Během této doby jsme nepustili domácí do žádné vyloženější šance,“ poznamenal hostující trenér Jaroslav Samson.

Naopak Oldřišov se blýskl dvěma zajímavými střelami. Nejdříve po pěkné akci pálil Roman Wicha a jeho rána lízala tyčku. Obdobně dopadl i pokus Jana Žídka. Jenomže poté přišla 32. minuta, v ní došlo k nedorozumění mezi hostujícím krajním obráncem a stoper navíc zaspal i gólman Michalčík, nestačil vyběhnout, balonu se zmocnil domácí hráč, brknul o nohu brankáře, a kopala se penalta, tu domácí proměnili.

Než se stačili Oldřišovští vzpamatovat, inkasovali podruhé. Zbytečně ztratili ve středu hřiště balon a Dětmarovský hráč z pětatřiceti metrů přehodil Michalčíka – 2:0.

Do druhého poločasu vstoupil Oldřišov aktivněji. „Otevřeli jsme hru a snažili se co nejrychleji dát kontaktní gól. Dostali jsme se do několika závarů před domácím gólmanem, avšak vždy nám chyběl malý kousek k tomu, abychom míč dostali do sítě,“ komentoval dění ve druhé půli Samson.

Domácí byli před Michalčíkem efektivnější a šli už do třígólového vedení. V 72. minutě přišla na řadu spolupráce Žídků. Patrik nahrával a Jan střílel – 3:1.

„To bylo z naší strany ale vše. Naopak jsme ještě jednou inkasovali. Domácí vyhráli zaslouženě. Našemu výkonu chyběla energie a agresivita. Naopak domácí oplývali nasazením a větším nadšením ze hry,“ zakončil Jaroslav Samson.

Dětmarovice - Oldřišov 4:1 (2:0)
Branky: Kratka 2, Schimke, Úlehla – J. Židek
Oldřišov: Michalčík – Rádek (46. Blahetka), Samson, J. Žídek, V. Jadrný – Pardy, M. Jadrný, Utěšený (59. Samek), Hartoš, Wicha (73. Hahn) – P. Žídek