První vážnou situaci si na své triko vzal Konvička, který vystřelil z 25 metrů a po jemné teči golmana skončil jeho pokus na břevně. Ve 20. minutě se naopak předvedl hráč domácích, který se dostal k míči ještě na své vlastní polovině a po dlouhém sprintu se zjevil až před brankářem Rozhonem. Ten se mu ale vrhl pod nohy a balon sebral.

Jinak se ovšem hrálo jen mezi oběma šestnáctkami. Ve druhém dějství si Háj vytvořil převahu a měl více ze hry. V 50. minutě se ukázal prudkou střelou Chodílek a o čtyři minuty později se dostal míč po ose Halška-Komárek až k Šubrtovi, který se snažil přehodit brankáře soupeře, ale ten dokázal míč vychýlit z ideální osy a ani dobíhající Maloch už nestihl uklidit balon do branky.

Poté se pěknou střelou prezentoval Prokša. V 60. minutě hlavičkoval po rohovém kopu Nádvorník a z velké blízkosti pouze těsně přestřelil branku. Další z mnoha šancí byla tutovka Komárka, kterému nahrával Prokša, jenž pak pouze sledoval, jak jeho spoluhráč svým lobem orazítkoval břevno soupeřovi branky.

Pak se ještě pokusil Chrenko zakroutit svůj míč do brány, ale brankář byl proti a ránu vyrazil mimo tři tyče. „V utkání jsme jasně dominovali, bohužel jsme nedokázali naši převahu gólově využít,“ smutnil trenér Háje Rostislav Škumát.

„Před utkáním bych ale bod bral, teď jsem zklamaný,“ doplnil hostující stratég.

Frenštát pod Radhoštěm - Háj ve Slezsku 0:0
Háj ve Slezsku: Rozhon – Chrenko, Halška, Nádvorník, Konvička – Maloch, Chodílek, Šubrt, Komárek – Janíček, Prokša (80. Ďurko)

Petr Večeřa