Úvod utkání nebyl nijak strhující a fanoušky nejvíce potěšil brankář domácích Ujfaluši, který si poradil s únikem protihráče a skvělým reflexem vyrazil nohou míč na roh. O něco podobného se ve 30. minutě pokusil Trupl, který se sám dostal až před gólmana, ale vinou bolavého kolena nezamířil přesně a následně byl donucen střídat.

Aby těch zranění nebylo málo, opustil hřiště také Šubrt, který si přivodil výron v kotníku. „Tato zranění naši hru velmi ovlivnila, nemohli jsme hrát našim útočným stylem a museli jsme být rádi, že vůbec máme koho na hřiště poslat,“ litoval dvou zranění trenér domácích borců Rostislav Škumát.

Zápas se přehoupl do druhého poločasu a divákům se stále nedostávalo krásných fotbalových akcí, i když o jednu se pokusil Komárek po Ďurkově přihrávce, ale branku hostů přestřelil.

„Vím, že se zápas divákům asi moc nelíbil, ale vzhledem k okolnostem jsme za bod rádi. Ještě uvidím, jak vyřešíme ztrátu dvou hráčů základní sestavy, ale prvně si musíme počkat na lékařské rozhodnutí,“ zakončil trenér Háje ve Slezsku Škumát.

Háj ve Slezsku - Petřkovice 0:0
Háj ve Slezsku: Ujfaluši – Chrenko, Surový, Nádvorník, Konvička – Ryboň, Maloch, Šubrt (30. Prokša), Komárek – Halška, Trupl (35. Ďurko)

Petr Večeřa