„První poločas byl zcela podle našich představ. Měli jsme jasně navrch a hostující tým do ničeho nepouštěli,“ liboval si trenér Hradce. První branka zápasu padla již v 16. minutě. Stanovský se obtočil kolem protihráče a střelou podél brankáře otevřel skóre.

Za dalších osm minut to bylo již 2:0. Do střelecké listiny se zapsal ranou k tyči Režnar. „Tyto dvě branky vnesly do naší hry ještě větší klid,“ podotkl Štěpán. Ve 32. minutě našel Jakub Černý centrem hlavu Stanovské – 3:0.

Poločas z kategorie snů ze strany Hradce zakončil střelou do prázdné branky Lebica. Tento gól byl jako z fotbalové učebnice. Režnar nejdříve křižným balonem našel Štýbara, ten zkušeně oklamal všechny, co mu stáli v cestě, a šťastný střelec Lebica už neměl problém uklidit míč do sítě.

„Naše vedení mohlo být i vyšší. Například Stanovský i Lebica šli ještě sami na brankáře,“ poznamenal Štěpán. Hradečtí kontrolovali hru i ve druhém poločase.

„Sice jsme polevili v tempu, ale i tak jsme měli hru pod kontrolou,“ řekl Karel Štěpán. V 71. minutě přišla poslední branka zápasu. Martiňák šel sám na brankáře a upravil na konečných 5:0.

„Konečně jsme hráli fotbal. Jsem rád, že se nám podařilo pěti góly potěšit i naše fanoušky,“ zakončil trenér Hradce.

Hradec nad Moravicí - Bohumín 5:0 (4:0)
Branky: 16. Stanovský, 24. Režnar, 32. Stanovský, 36. Lebica, 71. Martiňák
Hradec nad Moravicí: Souček – Kuděla, Doseděl, Štýbar, O. Černý (75. Reichel) – Režnar, Schreier, J. Černý (74. Vajďák) – Lebica, Stanovský (60. Müller), Martiňák