Po opatrném začátku přišla dvacátá minuta, ve které domácímu výběru neklapla ofsajdová past, toho využil Kunz a poslal Čeladnou do vedení. „Kluci spoléhali jeden na druhého a nakonec se zapomněli,“ kroutil hlavou trenér Hradce Karel Štěpán.

Domácí výběr se dostával do hry pomaleji, ovšem do konce prvního poločasu byl výsledek srovnán. „Čeladná zahustila střed a my jsme utočili do plných,“ poznamenal hradecký stratég.

Ve 37. minutě dostal Martiňák míč skákavou přihrávkou od Stanovského, a střelou přes celou branku vyrovnal. „Tahle branka nás uklidnila a do poločasu jsme mohli vést, jenomže naše velká šance brankou neskončila, “ řekl Karel Štěpán.

Ve druhém dějství se dlouho nic nedělo. Až dvanáct minut před koncem zápasu přišla rychlá akce Hradce. Martinák hodil rychle aut na Stanovského, jenž centrem našel Režnara, který halfvolejem získal domácím vedení. Hradečtí přidali ještě jednu branku. Na konečných 3:1 upravil střídající Eller.

„Jsem rád, že jsme zabrali. Doma musíme vyhrávat, hráči si zaslouží pochvalu, dnes plnili vše, co se od nich očekává,“ mnul si ruce Karel Štěpán.

Hradec nad Moravicí - Čeladná 3:1 (1:1)
Branky: Martinák, Režnar, Eller – Kunz
Hradec nad Moravicí: Souček – Kuděla, Reichel (86. Štěpán), Štýbar, O. Černý – Vajďák (70. Eller), Schreier, J. Černý – Režnar, Stanovský, Martiňák