„Na téma, kdo byl favorit se asi nemá cenu bavit,“ pronesl domácí kouč Karel Štěpán. „Tohle mužstvo je úplně někde jinde než ostatní týmy krajského přeboru. Vždyť někteří hráči Lískovce mají zkušenosti i z první ligy,“ konstatoval hradecký trenér.

Jeho tým, šel do duelu v oslabené sestavě. „Sestava nebyla ideální. Ale v prvním poločase jsme se drželi,“ podotkl Štěpán. „Soupeř měl nebezpečné protiútoky, ty se nám ale dařilo celkem eliminovat,“ řekl domácí trenér.

Hradečtí se snažili také tlačit do zakončení. Slibně rozvíjející akce Kuděly a Stanovského ale vyzněly do ztracena.

Ve druhém poločase se diváci dočkali i branek. O tu se první se postaral Šrámek. „Od tohoto okamžiku měl Lískovec jasně navrch a vlastně bylo rozhodnuto,“ pokrčil rameny domácí stratég. O další góly v Řeháčkové síti se postarali Tarkoš a Myšinský.

„Porážka mě mrzí, ale se s tímto soupeřem a ještě ve složení, v jakém jsme nastoupili, se nemůžeme rovnat,“ uznal Štěpán, který už spřádá plány na novou sezonu. „Dojde určitě k hráčským změnám. O některé naše kluky je zájem v Rakousku,“ přiznal zkušený kouč, který jinak hodnotí letošní sezonu velmi pozitivně.

„Na nováčka jsme dopadli více než dobře,“ pousmál se Karel Štěpán.

Hradec nad Moravicí - Lískovec 0:3 (0:0)
Branky: Šrámek, Tarkoš, Myšinský
Hradec nad Moravicí: Řeháček – Eller, Doseděl, Reichel, Kuděla – Režnar, Martiňák, Schreier, J. Černý – Dobrovolný (55. O. Černý), Stanovský