Hosté přijeli s řádně omlazenou sestavou a do posledních minut kousali. V závěru dokonce domácího favorita zachraňoval od blamáže pohotovým zákrokem brankář Řeháček.

„Vratimov přijel v omlazené sestavě. Bylo vidět, že hraje bez zábran. Naopak my jsme byli až zbytečně nervózní,“ řekl úvodem trenér Hradce nad Moravicí Karel Štěpán, který poslal do hry ofenzivě laděnou sestavu, ve které chyběl nemocný Michal Schreier. „Má střevní virózu,“ komentoval trenér absenci svého klíčového hráče.

Hradec se během prvního poločasu dostal k několika šancím, ve dvou případech dokonce kopal po faulech na Martiňáka penalty. Tu první hostující brankář Svatonskému chytil. Ve druhém případě se již Režnar nemýlil a Hradec vedl 1:0.

„Martiňák patřil v prvním poločase jasně k našim nejlepším hráčům na hřišti,“ chválil svého útočníka Karel Štěpán.

Ve druhém poločase diváci čekali od svého týmu další branky, avšak marně. „Nějaké náznaky příležitostí jsme měli, ovšem to bylo vše. Hosté jsou sice v tabulce poslední, ale u nás se prezentovali sympatickým výkonem,“ uznal Karel Štěpán.

„Opět se ukázalo, že nám to doma prostě nejde,“ doplnil domácí stratég. V závěru málem Vratimov vyrovnal. „Jeho hráč se po naší chybě řítil sám na brankáře Řeháčka, ale ten ho naštěstí vychytal.

Vítězství 1:0 tak bereme všemi deseti. Naše hráče mohu pochválit za bojovnost,“ vydechl si Karel Štěpán.

Hradec nad Moravicí - Vratimov 1:0 (1:0)
Branka: Režnar (pen.)
Hradec nad Moravicí: Řeháček – Kuděla, Šrýbar, Doseděl, O. Černý – Eller (70. Vajďák), Režnar J. Černý - Martiňák, Stanovský, Lebica (71. Müller)