„Postavili jsme do hry běhavé hráče, abychom eliminovali kvalitu soupeře, i proto zůstali na lavičce Mülller se Schreierem,“ vysvětloval absenci zkušených fotbalistů trenér Hradce Karel Štěpán.

Jenomže plány hostujícího týmu se začaly bortit již po třech minutách hry. Chybu Havelky potrestal Mišinský. „Opět jsme doplatili na naší nedůslednost v obraně. Inkasovaná branka přišla až příliš brzo,“ rozhodil hradecký trenér rukama.

Hosté poté srovnali hru, ovšem při zahrávaní útočné standardky propadli, Režnar neodhlavičkoval balon a hosté prohrávali 2:0. „Vidíte, z naší výhody se rázem stála nevýhoda,“ kroutil hlavou Karel Štěpán. Do konce prvního poločasu ještě Lískovec přidal jednu branku, a tři body tak měl na dosah.

„My jsme si za první půli nevytvořili jedinou šanci. Lískovec hrál hodně do rychla, a to nám dělalo problémy,“ shrnul trenér hradeckého mužstva. Ve druhém poločase domácí fotbalisté hru kontrolovali. Hradec se dostal do dvou šancí, tu největší měl Havelka, avšak z malého vápna trefil pouze brankáře.

„Neměli jsme šanci s výsledkem něco udělat. Lískovec má zkušený tým, který si vítězství vzít nenechal, navíc nám dal další dva góly,“ konstatoval Karel Štěpán.

„Samozřejmě že jsem zklamaný, a to hlavně z výsledku. Hráčům snahu upřít nemohu, bojovali. Do kolen nás poslala naše nedůslednost v defenzivě, na které musíme v zimě zapracovat,“ zakončil hradecký stratég.

Lískovec - Hradec nad Moravicí 5:0 (3:0)
Branky: Myšinský 2, Šrámek, Holý, Ursíni
Hradec nad Moravicí: Souček – Eller, Doseděl, Reichel, Vajďák – O. Černý, Režnar, Havelka (70. Schreier), J. Černý – Lebica, Martiňák