Úvod utkání nebyl v podání Oldřišova nejhorší a díky velké aktivitě Patrika Žídka v útoku dokonce několikrát pohrozili, ale příliš mnoho takových akcí nebylo a domácí se pomalu, ale jistě chytali otěží zápasu.

Cesta do kabin tak nakonec nebyla pro hosty vůbec příjemná a hráči věděli, že se stavem 0:2 nebude jejich trenér vůbec spokojen.

„Několik šancí jsme si vytvořili, ale nedokázali jsme je proměnit. Věděli jsme, že pokud chceme se zápasem ještě něco udělat, musíme se výrazně zlepšit,“ dobře si uvědomoval trenér Oldřišova Jaroslav Samson.

Bohužel, ani druhý poločas nebyl k Oldřišovu laskavý a špatná hra hostí dovolila Jičínu svůj náskok navýšit až na 4:0. Alespoň v samotném závěru dokázal Oldřišov skórovat a alespoň trochu si napravit reputaci z jinak tak špatného zápasu. Aktivní Žídek našel centrem Blahetku a ten nedal domácímu brankáři šanci jeho ránu chytit.

„V utkání jsme naprosto zklamali, nic nám nevycházelo a míče nám odskakovaly. Naše spolupráce vázla a soupeř z toho těžil. Nebyl to zápas plný akcí, takže ten gólový rozdíl je možná až příliš krutý. Rozhodně jsme doplatili na absenci Hartoše, který nám vzadu hodně chyběl,“ litoval Samson.

Nový Jičín - Oldřišov 4:1 (2:0)
Branky: Polónyi 2, Hes, Radko – Blahetka
Oldřišov: Hlaváček – Vojtěch Jadrný, Ulička, Jan Židek, Blahetka – Wicha, Utěšený, Pavel Pardy (75. Samson), Michal Jadrný (63. Gračanin) - Patrik Žídek, Tomáš Pardy

Petr Večeřa