Před samotným začátkem zápasu nastaly potíže, jelikož na zápas se nedostal ani jeden z delegovaných rozhodčích, náhrada se naštěstí našla. Po čtvrt hodině hry otevřeli skóre domácí, kteří si rychlými narážečkami rozebrali obranu soupeře a vyslali útočníka proti brankáři Michalčíkovi, hostující gólman byl bez šance – 1:0.

Do poločasu stihly Petrovice svůj náskok ještě navýšit, když zopakovali kombinaci z prvního gólu a před Michalčíkem se tak zjevil další neřešitelný rébus.

Druhý poločas začal stejně jako ten první, hrál se ve velmi slibném tempu, oba týmy se střídaly v aktivitě a především dokázaly bavit diváky a to nejen střeleckými pokusy, ale také technickou hrou. Po deseti minutách přišla opět chvíle domácích a hosté lovili míč z brány potřetí.

Bylo odehráno 75 minut zápasu a svého gólu se dočkal také Oldřišov. Patrik Žídek se chopil na půlce hřiště míče a vydal se směrem dopředu, když uviděl nabíhajícího Šamarka, adresoval mu přesnou přihrávku, kterou hostující útočník v rychlosti zpracoval a vymetl pavučinku v bráně.

Euforie hostí však netrvala déle než minutu, jelikož domácí využili drobného zaváhání Oldřišova, který nedokázal zabránit rychlému protiútoku soupeře a navíc měl Hahn řádnou porci smůly, když mu míč prolétl mezi nohama a umožnil tak domácím vstřelit svou čtvrtou branku.

Na konečných 4:2 snižoval Šamarek. I přesto, že hostující Oldřišov nebyl v utkání lepším týmem, hrající trenér Jaroslav Samson si výkon svých hráčů pochvaloval: „Bylo to kvalitní utkání, výborná úroveň, což jen potvrzovalo vysoké tempo, které oba týmy držely po dobu celého utkání, a to i přes velké horko.“

Petrovice - Oldřišov 4:2 (2:0)
Branky Oldřišova: 75 a 90. Šamarek
Oldřišov: Michalčík – V. Jadrný, Samson, J. Žídek, Hahn – M. Jadrný, Hartoš, Wícha, Gračanin – P. Žídek, Šamarek

Petr Večeřa