Domácí kouč Lukáš Černín opět vsadil na hru s třemi útočníky a jeho tým si v první pětačtyřicetiminutovce vytvořil dvě gólové šance. Nejdříve tu první zahodil Tkadleček po centru Klösela. Druhou měl v závěru poločasu Marek Aniol. Jeho střele ale chyběla patřičná razance a gólman ji zlikvidoval.

„Škoda těch šancí,“ litoval Černín. „Alespoň jedna mohla vyjít. Na druhou stranu i Poruba byla ve hře dopředu nebezpečná. Měla také šance,“ řekl dále Lukáš Černín. Druhý poločas začali domácí náporem.

„Soupeře jsme přehrávali, bohužel jsme paradoxně inkasovali,“ kroutil hlavou domácí kouč. Při ošetřování Klösela hrály Kravaře o deseti lidech, toho využil Svantonský a hlavou poslal Porubu do vedení. „Byl to pro nás gól z kategorie krutých,“ přiznal kravařský trenér.

Ve zbývajících minutách zápasu nešla jeho svěřencům upřít snaha o vyrovnání. Nejblíže k němu měl Tkadleček, kterého do šance vysunuli krásnou kombinací Kubík, Baranek a Staněk. Hostující brankář se ale míče lehce dotkl a vyrazil jej na roh.

„V závěru mohl srovnat Švancer, byl sám před gólmanem, avšak jemu se nevedlo,“ rozhodil rukama Lukáš Černín. Kravaře tak nakonec prohrály 0:1. „Je to obrovská škoda, horším týmem jsme rozhodně nebyli,“ zlobil se domácí trenér.

Kravaře - Poruba 0:1 (0:0)
Branka: 60. Svatonský
Sestava Kravař: Hladký – Aniol, Žáček (78. Šrom), Klösel (64. Hružík), Knopp – Baranek (78. Jašek), Buchvaldek, Kubík – Tkadleček, Staněk, Švancer
Tabulka Divize E po 12. kole.