Havířov s exopavským Zdeňkem Holým v sestavě v Kravařích překvapil, více ze hry ale měli domácí. „Neodehráli jsme špatné utkání, nevyšlo nám ale výsledkově,“ posteskl si domácí lodivod Lukáš Černín. „Hráči plnili pokyny, které se od nich očekávaly, hráli důrazně a zodpovědně,“ hledal pozitiva domácí trenér.

Jediná branka zápasu padla v 17 minutě. Havířovský kapitán Holý zatáhl míč, hodil ho pod sebe, kde byl nekrytý Kisel, a zajistil hostům vítězství, a to i přesto, že gólman Hladký si na míč sáhl.

Kravařskou ofenzivu hlavně táhla pravá strana, Švancer s Režnarem. K zakončení se pak dvakrát dostal Tkadleček, ale bez úspěchu.

Ve druhém poločase prahly Kravaře po vyrovnání, ale marně. „Nastoupili jsme s větší aktivitou a celkem jsme se hodněkrát dostali do soupeřovy šestnáctky, bohužel v ní nám chyběla větší agresivita,“ hodnotil dále sobotní duel Černín.

„Dostali jsme snad do deseti náznaků, ze kterých mohl padnout gól. Ani jednou nám to ale nevyšlo.“ Kravaře tak nakonec odešly poraženy. „Nedá se nic dělat. Dnes to bylo i o štěstí. Jak jsem již řekl, za předvedenou hru nemohu klukům nic vytknout,“ uzavřel Černín.

Kravaře - Havířov 0:1 (0:1)
Branka: 17. Kisel
Sestava Kravař: Hladký – Švancer, Kl.ösel, Záček, Knopp – Řežnar, Baranek, Kubík (80. Aniol), Šrom (60. Jašek) – Tkadleček, Staněk