Trenér Lukáš Černín výsledek bral, spokojen ale nebyl s předvedenou hrou svých chlapců ve druhém poločase.

„První poločas byl vyrovnaný, ve druhém nás soupeř přehrál,“ přiznal kravařský trenér. První branka zápasu padla ve 39. minutě. Hostující gólman udělal dlouhý výkop, míč šel k postraní čáře, kde ale Jašek nechal hrát soupeřova hráče a Zlámal poslal hosty do vedení.

„Byla to naše hrubá chyba. Takovýchto zaváhání se musíme příště vyvarovat,“ hněval se Lukáš Černín. Za tři minuty bylo naštěstí pro domácí vyrovnáno. Kravaře kopaly standardku, míč se odrazil ke Staňkovi a ten mířil přesně.

Ve druhém poločase přestali být domácí aktivní, a to se jim mohlo vymstít. „Sice diváci vážnější šanci neviděli, nás ale v jednom případě od pohromy zachránila tyč,“ vydechl si trenér.

„Jinak ale u mne převládá zklamání, ne jak z výsledku, ale z předvedené hry ve druhém poločase,“ netajil se Černín.

Na obranu domácích je ale nutno říci, že nenastoupili v kompletní sestavě. Chyběli jim oba středoví záložníci Baranek a nová akvizice z Baníku Ostrava Radim Husárik. „Sestavu jsme lepili. Do zálohy tak musel stoper Blažek a útočník Staněk,“ řekl ještě Lukáš Černín.

Kravaře - Hulín 1:1 (1:1)
Branky: 42. Staněk – 39. Zlámal.
Kravaře: Hlaváč – Hružík (85. Moch), Klösel, Knopp, Václavík – Malý, Staněk, Blažek (70. Pavlík), Jašek (55. Peterek) – Žurek, Bitomský.