„Příprava je u nás plném proudu. Pauzy už bylo dost, jsme rádi, že se svět vrací do normálu,“ pousmál se trenér Karel Štěpán. Kravařští zatím odehráli tři přípravné duely. „Prohráli jsme s Břidličnou 3:7, pak už se nám výsledkově dařilo. Město Albrechtice jsme porazili 9:1 a Oldřišov 6:3,“ vyjmenovává zkušený stratég. V sobotu pak hrají Kravaře opět doma, tentokrát je čeká účastník krajského přeboru z Krnova. Utkání má výkop v 11 hodin. „Určitě velmi kvalitní soupeř, my nebudeme kompletní, ale i tak chceme uhrát dobrý výsledek,“ podotkl Štěpán, kterého těší divácké návštěvy. „Je to sice příprava, ale lidé chodí, a to je dobře,“ řekl.

Hráčský kádr Kravař se měnit příliš nebude. „Otazník visí nad dalším působením brankáře Tomáše Moslera, který studuje v Brně a naznačil, že i svou hráčskou kariéry směřoval tam,“ poznamenal Karel Štěpán. Nového gólmana ale hledat nebude. „Brankářský post máme vyřešený. Jedničkou bude Daniel Kůrka, jeho parťákem bude mladý Robin Sukeník, který bude moci chytat ještě za dorost,“ řekl ještě šéf kravařské lavičky. Rád by ještě přivedl jednoho útočníka. „Útočník je nedostatkovým zbožím na trhu, ale jednoho bychom ještě chtěli, ale za každou cenu to hrotit nebudeme. Slibuji si docela dost o návratu Glabasnii, který rok promarodil. Je to sice mladý kluk, ale čich na góly má,“ zvedl prst Karel Štěpán.

Kravařští mají v plánu odehrát několik přípravných zápasů. „Něco domluvené máme. Ať už se jedná například o Fulnek nebo Háj ve Slezsku,“ nastínil trenér.

Před sezonní cíl Kravař je jasný. „Opět budeme chtít hrát nahoře a nalákat na tribuny, co nejvíce diváků,“ uzavřel Karel Štěpán.