Hlavně poslední zápas v Orlové se Černínovi a spol. povedl. „Klukům jsem hned po utkání poděkoval, ale hned jsem je upozornil, co nás v sobotu čeká. Bohuslavice nezačaly dobře, ovšem kvalitu mají. My jdeme do utkání v roli favorita a všichni od nás očekávají tři body, což může být pro nás určitou nevýhodou,“ uvedl trenér Černín.

Hostujícímu týmu bude scházet distancovaný útočník Tomáš Kretek, fotbalista s druholigovými zkušenostmi. „O Tomášových kvalitách víme. Je to bezesporu výborný hráč, ale i bez něj je soupeř silný,“ podotkl kravařský kouč. Taktiku na zítřejšího soupeře již v hlavě má.

„Může očekávat, že Bohuslavičtí svou hru postaví na výborné defenzivě a rychlých brejcích, na to si musíme dávat pozor,“ zdůraznil Lukáš Černín.

Sestava na derby se mu už v hlavě rýsuje. „Mám příjemné starosti. K dispozici jsou všichni hráči, včetně Staňka a Aniola. Snad budu mít šťastnou ruku a pošlu na hřiště tu správnou jedenáctku,“ pousmál se Černín, který očekává slušně zaplněné ochozy. Utkání v Kravařích má výkop netradičně v sobotu ve 14.30.