Kravaře od začátku nenechaly nikoho na pochybách o tom, kdo bude pánem na hřišti. Jako první prověřil kvality hostujícího brankáře Poláška dělovkou ve 12. minutě Režnar. O deset minut tentýž hráč uvolnil Ference a ten trestuhodně svou šanci zahodil. A když se neprosadili vzápětí ani Kalda s Buchvaldkem, vzal na sebe zodpovědnost Radim Žáček, jehož nekompromisní rána si našla místo mezi tyčemi Poláškovy branky.

Ve druhém poločase pokračovali Kravařští ve svých ofenzivních manévrech. Do role kanonýra se převtělil Zdeněk Staněk. Nejdříve nasměroval míč přímo pod břevno a pár minut později zvyšoval již na 3:0. Hosté pak dostali další ránu v 74. minutě, když musel po druhé žluté kartě odejít předčasně do sprch Wojnarovský.

Domácí se však už ani proti oslabenému soupeři mezi tyče netrefili. Definitivní podobu výsledku pak dal svým gólem v 90. minutě hostující Bělunek – 3:1. „Zápasy proti poslednímu mají svou specifiku. Jsem rád, že jsme se rozloučili se svými diváky vítězstvím. Dali jsme ze hry tři góly, a pokud zlepšíme naši střeleckou potenci, můžeme v příštím ročníku myslet ve svých plánech mnohem výš,“ hýřil po zápase spokojeností,“ domácí hrající kouč Lukáš Černín.

Kravaře: Weiner - D. Christoph, Prčík, Hružík, V. Klösel - P. Buchvaldek (72. Ochvat), Žáček, Režnar, Ferenc - Staněk (83. Mích), Kalda (72. Baranec).