Osmadvacetiletý fotbalista sokolovskou destinaci má hodně v oblibě. Během svého krátkého angažmá v barvách Baníku toho stihl hodně. Poznal se se svou životní partnerkou Soňou, s níž má syna Luku.

„Můj výkon nebyl až tak dobrý, ale za dva góly jsem rád. Nejdůležitější pro mě, že jsme uspěli jako tým. Máme výhru, dali jsme tři góly, nula vzadu. Odmakali jsme to výborně, organizace hry byla fantastická,“ usmíval se, a to i přesto, že dohrával zápas s krvavým prstem na noze.

Příznivci Slezanů i samotní hráči šli do zápasu s velkým očekáváním. „Přemýšlel jsem nad tím, zda přijde před zápasem nervozita, ale nestalo se tak. V šatně byl cítit velký optimizmus a pozitivní energie. Všichni jsme těšili se, až už rozhodčí pískne do píšťalky a utkání začne,“ popisoval předzápasovou náladu v kabině.

„Zápas hodně ovlivnila rychlá branka. Soupeř hrál celý zápas z bloku, nehnal se dopředu bezhlavě, a ani když prohrával. Na začátku druhého poločasu jsme si pomohli standardkou, dali druhý gól a už to byla voda na náš mlýn,“ pokračoval v povídání Nemanja Kuzmanovič.

Jelikož má ze Sokolova životní partnerku, měl na tribuně i své fanoušky. „Měl jsem jich dost. Tady to mají dobře vyřešené. Ženy a děti mají vstup zdarma, tak jsem nechával volňásek jen tchánovi, pět holek šlo zadarmo. Samozřejmě, že fandili Opavě. Vždyť tchán viděl více našich zápasů, než těch Sokolovských,“ podotkl autor dvou opavských branek.

Na sever Cech se rád vrací. „Byl jsem tady necelých pět měsíců, ale hodně mi tato štace ovlivnila život. Stihl jsem toho v Sokolově dost. Našel jsem si tady skvělou ženu, se kterou mám úžasného syna,“ pronesl srbský fotbalista.

Dva vstřelené góly nezůstanou bez povšimnutí u spoluhráčů. „Kluci by chtěli naše národní jídlo - grilované čevabčiči, ale na to si netroufám. Viděl bych to na žebra nebo kýtu,“ uzavřel Nemanja Kuzmanovič.