Celý zápas ovlivnila už osmá minuta, kdy se prosadili hosté, když se po vhazování dostal míč až do domácího vápna a Klein jej uklidil do sítě.

Vzhledem k tomu, že první půle již toho moc zajímavého dále nenabídla, pokračujme rovnou rozborem druhého poločasu. Už v 55. minutě se začínalo od znovu. Centr z rohového kopu domácích si srazil do své sítě Polhoš.

O deset minut nato však přišel další klíčový okamžik zápasu. Přibyla na rohu vlastní šestnáctky trestuhodně ztratil míč a Vladan Ciminga posléze upravil na 1:2 pro Služovice. Kylešovice se sice snažily zvrátit stav, ale namísto toužebného gólu padla branka na druhé straně.

Minutu před začátkem nastavení se trefoval ještě jednou Vladan Ciminga a o osudu utkání bylo i přes jisté rozepře v závěru rozhodnuto.

„Fotbal je hra dvou tváří. Minulý týden jsme deklasovali Brumovice, nyní se dostavila prohra proti Služovicím. Musíme si opět spolu sednout a celý zápas důkladně probrat,“ prozradil domácí kouč Jaroslav Narovec.

„Výsledek zápasu je pro nás spravedlivý. Kylešovice hrály jen po naši šestnáctku a dál se nedostaly. Je pravda, že jsme sice měli méně míč na kopačkách, ovšem naše útoky byly podstatně nebezpečnější,“ poznamenal klubový předseda Služovic Tomáš Barč.

Kylešovice - Služovice 1:3 (0:1)
Branky: 55. vl. Polhoš – 8. Klein, 65. a 89. V. Ciminga
Sestava Kylešovic: Grobar – Škrobánek (80. Kubíček), Utěšený, Führich, Škobrtal – P. Anděl (70. Žídek), M. Anděl, Čavera, Přibyla – D. Kuzník (53. Hypš), Jelenek
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, Míška, A. Ciminga, Kriebel – Ježek (46. Slavík), Weczerek (80. Nowický), Klein, Kremser – V. Ciminga, Švacha
Tabulka Okresního přeboru po 3. kole.
(dus, rob)