Poté aktivita domácích upadla a po zbytek úvodního dějství tahaly za kratší konec Žimrovice, jenže bez gólového vyjádření.

Druhý poločas se již Kylešovice ukázaly v daleko lepším světle a třikrát udeřily. Nejprve si obehrál ve vápně jednoho z bránících a obhodil hostujícího gólmana Přibyla. V 70. minutě utekl po levé straně autor úvodního gólu Mahr, dal míč pod sebe na Přibylu, jenž se postaral o třetí branku svého týmu.

Dílo žimrovické zkázy dovršil tři minuty před začátkem nastavení Hypš. Ten zužitkoval zatáhnutí a přesné přihrávky Jelenka a upravil na konečných 4:0. Kdyby ještě Banetka nevychytal dva pokusy Jelenka z osmnácti metrů, mohlo být s hosty ještě hůře.

„V prvním poločase byly lepší Žimrovice. Vytvořily si dvě příležitosti, ale paradoxně je neproměnily. Jednoduše pohořely ve střelbě. Kylešovice dnes byly produktivnější a zaslouženě zvítězily,“ komentoval domácí trenér Jaroslav Narovec. „Pro nás je podzim této sezony okresního přeboru nepovedený. Zápas proti Kylešovicím to dokumentoval,“ prohlásil jednatel a jeden z brankářů Žimrovic Radek Kříž.

Kylešovice - Žimrovice 4:0 (1:0)
Branky: 1. Mahr, 57. a 70. Přibyla, 87. Hypš
Sestava Kylešovic: Grobar – Škobrtal, Führich, Gratza, Žídek – Mahr, Čavera, M. Anděl (75. Prášil), P. Anděl (46. Jelenek) – Utěšený, Přibyla (78. Hypš)
Sestava Žimrovic: Banetka – Gajdoš, Vícha (60. Swiech), Heider, K. Škrobánek – Hendrych (46. Eller), Šustek, Melecký, Římský – Martínek (70. Podešva), P. Škrobánek