Domácí celek měl od prvních minut převahu, gólově ji dokázal využít poprvé po půlhodině hry, kdy brumovického brankáře Kácala překonal po hlavou po autovém vhazování Čavera. O dalších pár okamžiků později zvyšoval na 2:0 Jelenek.

V té chvíli už na umělém trávníku existovalo jen jedno mužstvo. Převahu domácích potvrdili do přestávky brankou na 3:0 kapitán Škobrtal a na 4:0 upravoval dalekonosnou ranou Jelenek.

„Po celý první poločas jsme měli hru pod kontrolou, i když hosté do takové pětadvacáté minuty kousali a snažili se hru kouskovat,“ uvedl domácí kouč Jaroslav Narovec. „Po první brance nám to tam začalo i padat,“ dodal kylešovický stratég.

Ve druhém poločase nadvláda Kylešovic pokračovala a s ní přišly i další branky. Střelecký účet se zastavil až na 7:0 pro domácí. „Dnes to bylo z naší strany hrozné. Chyběla nám chuť do zápasu, u všeho jsme byli pomalejší. Od stavu 4:0 jsme už jen vyhlíželi konec zápasu,“ řekl smutný trenér Brumovic Vratislav Šram.

Kylešovský lodivod Jaroslav Narovec byl tentokrát nadmíru spokojen. „Dnes je to z mé strany bez výtek. Kluci podali velmi dobrý výkon, byli rychlejší na míči, měli dobrý a rychlý přechod do útoku a aktivní jsme byli i ve střelbě,“ shrnul Narovec.

Kylešovice – Brumovice 7:0 (4:0)
Branky: Jelenek 2, D. Kuznik 2, Čavera, Škobrtal, R. Hybš
Sestava Kylešovic: Grobar – Škobrtal, Utěšený, Führich, Škrobánek – Žídek, Čavera, M. Anděl, P. Anděl (68. J. Kuznik) – Jelenek (73. R. Hybš), D. Kuznik
Sestava Brumovic: Kácal – V. Šrek, J. Varyš, P. Varyš (60. Šamaj), Matyáš – Kubičík, Caudr, F. Chlopčík, M. Chlopčík – Bartoníček, Schreier

(rob, dus, hab)