Ráz utkání udala úvodní a zároveň jediná branka Služovic ze sedmnácté minuty. Vladan Ciminga na rohu litultovické šestnáctky obelstil bránícího hráče a vypálil. Balon se přitom otřel o jednoho z Litultovických, změnil směr a nakonec i skončil v bráně.

Domácí borci si v průběhu celého zápasu vytvořili jedinou vážnější příležitost, ovšem Kinšt v zakončení neuspěl. Zato hosté měli na svém kontě hned několik vážných možností na navýšení skóre. V závěru první půle se ocitl v dobré pozici Vladan Ciminga, ale nedal.

Cimingovi ve druhé půli zdatně sekundoval Klein, jenž po dvou přihrávkách se marně pokoušel dorážet před brankářem Čermínem. Za zmínku stojí i povedené střely Míšky a pokus Wojcického, jehož projektil však brankář vytáhl do bezpečí. Na nejtěsnější možné výhře hostí to ale nic podstatného nezměnilo.

„V útoku jsme byli naprosto bezzubí. Za poslední tři kola jsme nevstřelili gól a máme skóre 0:7, což je na pováženou,“ komentoval kouč Litultovic Tomáš Leifert. „Hrálo se na velmi těžkém, měkkém terénu. Balon nepříjemně odskakoval a znemožňoval kombinaci. Podle mého jsme získali tři body naprosto oprávněně,“ dodal předseda služovického klubu Tomáš Barč.

Litultovice - Služovice 0:1 (0:1)
Branka: 17. V. Ciminga
Sestava Litultovic: Čermín – Bělaška, Honik, Raschka, Vítek (81. Radek) – Nádeníček, Dörrer, Raida, Doležel – Korbel (67. Tyburec), Vaculík (46. Kinšt)
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, A. Ciminga, Kriebel, Slavík – M. Granzer (88. Lasák), Wojcicki, Míška, Kremser – V. Ciminga, Švacha (57. Klein)

(dus, hab, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 8. kole.