1. kolo (31. července):
Sokolov - Sezimovo Ústí, Zlín - Kladno, Čáslav - Dukla, Sparta B - Znojmo, Jihlava - Ovčáry (Varnsdorf), Žižkov - Vlašim, Třinec - Hlučín, Karviná - Most.

2. kolo (7. srpna):
Sokolov - Zlín, Hlučín - Karviná, Vlašim - Most, Ovčáry (Varnsdorf): - Třinec, Znojmo - Žižkov, Dukla - Jihlava, Kladno - Čáslav, Sezimovo Ústí - Sparta B.

3. kolo (14. srpna):
Zlín - Sezimovo Ústí, Čáslav - Sokolov, Sparta B - Kladno, Jihlava - Znojmo, Žižkov - Ovčáry (Varnsdorf), Třinec - Vlašim, Karviná - Dukla, Most - Hlučín.

4. kolo (21. srpna):
Sokolov - Sparta B, Zlín - Čáslav, Vlašim - Karviná, Ovčáry (Varnsdorf) - Hlučín, Znojmo - Most, Dukla - Třinec, Kladno - Žižkov, Sezimovo Ústí - Jihlava.

5. kolo (28. srpna):
Čáslav - Sezimovo Ústí, Sparta B - Zlín, Jihlava - Sokolov, Žižkov - Dukla, Třinec - Znojmo, Karviná - Kladno, Most - Ovčáry (Varnsdorf), Hlučín - Vlašim.

6. kolo (4. září):
Sokolov - Žižkov, Zlín - Jihlava, Čáslav - Sparta B, Ovčáry (Varnsdorf): - Vlašim, Znojmo - Hlučín, Dukla - Most, Kladno - Třinec Sezimovo Ústí - Karviná.

7. kolo (11. září):
Sparta B - Dukla, Jihlava - Čáslav, Žižkov - Zlín, Třinec - Sezimovo Ústí, Karviná - Ovčáry (Varnsdorf), Most - Kladno, Hlučín - Sokolov, Vlašim - Znojmo.

8. kolo (18. září):
Sokolov - Třinec, Zlín - Karviná, Čáslav - Most, Sparta B - Jihlava, Znojmo - Ovčáry (Varnsdorf), Dukla - Hlučín, Kladno - Vlašim, Sezimovo Ústí - Žižkov.

9. kolo (25. září):
Jihlava - Kladno, Žižkov - Sparta B, Třinec - Čáslav, Karviná - Znojmo, Most - Sokolov, Hlučín - Sezimovo Ústí, Vlašim - Zlín, Ovčáry (Varnsdorf) - Dukla.

10. kolo (2. října):
Sokolov - Karviná, Zlín - Třinec, Čáslav - Hlučín, Sparta B - Most, Jihlava - Žižkov, Dukla - Znojmo, Kladno - Ovčáry (Varnsdorf), Sezimovo Ústí - Vlašim.

11. kolo (9. října):
Žižkov - Čáslav, Třinec - Jihlava, Karviná - Sparta B, Most - Sezimovo Ústí, Hlučín - Kladno, Vlašim - Dukla, Ovčáry (Varnsdorf) - Zlín, Znojmo - Sokolov.

12. kolo (16. října):
Sokolov - Ovčáry (Varnsdorf), Zlín - Hlučín, Čáslav - Karviná, Sparta B - Vlašim, Jihlava - Most, Žižkov - Třinec, Kladno - Dukla, Sezimovo Ústí - Znojmo.

13. kolo (23. října):
Třinec - Sparta B, Karviná - Žižkov, Most - Zlín, Hlučín - Jihlava, Vlašim - Sokolov, Ovčáry (Varnsdorf) - Čáslav, Znojmo - Kladno, Dukla - Sezimovo Ústí.

14. kolo (30. října):
Sokolov - Kladno, Zlín - Dukla, Čáslav - Znojmo, Sparta B - Hlučín, Jihlava - Vlašim, Žižkov - Most, Třinec - Karviná, Sezimovo Ústí - Ovčáry (Varnsdorf).

15. kolo (6. listopadu):
Karviná - Jihlava, Most - Třinec, Hlučín - Žižkov, Vlašim - Čáslav, Ovčáry (Varnsdorf) - Sparta B, Znojmo - Zlín, Dukla - Sokolov, Kladno - Sezimovo Ústí.