„Věděli jsme, že v sobotu nás čeká úplně jiné utkání než ve středu. Hráče jsem nabádal k opatrnější hře, která měla být založena na defenzivě,“ řekl na úvod domácí kouč Roman Divina.

To Slavkov přijel s torzem sestavy, kanonýr Malček musel z útoku na stopera a obránce Klement do středu zálohy.

Po opatrném začátku se jiskřilo poprvé před hostujícím gólmanem Holušou, který lapil hlavičku Boháče. „Domácím vycházely hlavně standardní situace, které měly dobře sehrány,“ všiml si slavkovský záložník René Klement. A opravdu, centry Gašparíka a Matýska měly oči. Ve 27. minutě tak také padl jediný gól zápasu. Na rohový kop si naběhl Boháč a hlavou otevřel skóre – 1:0.

Ve 44. minutě musel sáhnout Roman Divina k předčasnému střídání, ze hry šel kvůli vykloubenému palci Matýsek. Ve druhém poločase již domácí tak aktivní nebyli a ke slovu se dostal i Slavkov. Dvakrát slibně střílel Krümer a jednou Obludník.

„Bohužel v 55. minutě nám odešel ze hry další zraněný, Gašparík, a naše ofenziva dostala trhliny,“ poznamenal Divina. Nicméně v 77. minutě mohl vedení pojistit Kotlář, svůj brejk ale nedotáhl do zdárného konce a Ludgeřovice zdolaly Slavkov 1:0.

„Z posledních dvou utkání máme šest bodů. Věřím, že naši dva marodi se dají dohromady a budeme úspěšní i v dalším utkání,“ přeje si trenér Divina. René Klement, záložník Slavkova, k zápasu řekl: „První poločas jsme nehráli dobře, v tom druhém šla naše hra nahoru. Bohužel nedáme gól, a tak na body myslet nemůžeme. Je to ale také dáno tím, že nám chybí dva hráči ze základní sestavy.“

Ludgeřovice – Slavkov 1:0 (1:0)
Branka: Boháč
Sestava Ludgeřovic: Žlab – Reiský, Fryč, Lischka (78. Znamenáček) – Kotlář, Matýsek (46. Balgar), Gelnar, Nágel, Fejerčák – Gašparík (55. Dziak), Boháč
Sestava Slavkova: Holuša – Obludník, Malček, Kovalčík, Hanák – Dušek, R. Klement, Král, Bahr – Kubín, Krümer
Tabulka I.A třídy po 4. kole.