Těsně před startem divizní soutěže získal celek z Kravař posilu do obrany. Z ostravského Baníku přichází do týmu Lukáše Černína Radek Pelant.

„Před hodinou jsme se domluvili,“ hlásil čerstvou novinku z kravařského tábora v pátek dopoledne trenér Lukáš Černín. „Navíc se nám podařilo definitivně dotáhnout i příchod Radima Husárika. Je to hráč do základní sestavy, v neděli ale začne na lavičce. Měl zdravotní problémy a moc toho nenatrénoval,“ poznamenal kouč kravařského výběru. Nedělní soupeř Kravařských – Hulín bude patřit určitě k mužstvům, které budou hrát o špici tabulky. „Byli k nám přeřazeni z jižní skupiny. V minulosti jsme proti nim ale nastupovali. Bylo to mužstvo, které oplývalo kvalitou,“ vzpomíná Černín.

Nedělní duel tak podle prognos vyloženého favorita nemá. „My chceme tři body. Věřím, že přijde hodně lidí a my je nechceme zklamat,“ má jasnou stratég z Kravař. Nyní řeší otázku sestavy, neboť na čtvrtečním tréninku měl svalové problémy útočník Bitomský. „ Počítal jsem s ním na hrot. Uvidíme v neděli,“ uzavřel trenér. Zápas na kravařském trávníku má výkop v neděli v 17 hodin.