Přesně v tu dobu střílel přesně Skalík, ale my si zápas pěkně podrobně zrekapitulujme. První poločas byl skutečně velmi vyrovnaný, ovšem žádný gól ani z jedné šance nepadl. A že jich bylo požehnaně.

Skalík ani dvakrát Sliž v samostatných akcích neuspěli. To samé platilo v případě Martina Staníčka, který gólově nezakončil z bezprostřední blízkosti.

„Podobný průběh zápasu se začíná stávat v Malých Hošticích pomalu tradicí. Úvodní dějství se týmy vzájemně prověřují a naše rozhodnutí padne ke konci druhého poločasu,“ prozradil trenér domácích Vilém Hrbáč.

Jak již bylo zmíněno, Skalík po centru Kurzici skóroval a upravil na konečných 1:0. Předtím se ale mohly několikrát prosadit i Služovice. Střely ze střední vzdálenosti Vladana Cimingy, Martina Kremsera nebo Míšky buď výborně vychytal brankář Ballok, anebo mířily těsně mimo. „Myslím si, že se jednalo o naše zasloužené vítězství po více než vyrovnaném prvním poločase,“ hodnotil dále Hrbáč.

„Řekl bych vyrovnaný zápas. Malé Hoštice měly možná trochu větší chuť po vítězství,“ pokračoval svým názorem předseda služovického klubu Tomáš Barč.

Malé Hoštice - Služovice 1:0 (0:0)
Branka: 72. Skalík
Sestava Malých Hoštic: Ballok – Malohlava (90. Klinger), Fuss, Kania, Mlýnek (46. Unruh) – Kurzica, R. Staníček, Chřibek, M. Staníček (86. Kopťák) – Sliž, Skalík
Sestava Služovic: Michalčík – Slavík, Míška, Kriebel, A. Ciminga – Wojcicki, Klein, M. Kremser, M. Granzer (46. Polhoš) – V. Ciminga, Švacha (73. Weczerek)