Hostující tým byl na hřišti bohuslavického nováčka bojujícího o záchranu favoritem, nicméně průběh zápasu tomu až zase tak neodpovídal.

„Zápas se pro nás nevyvíjel dobře. I když jsme domácí přehrávali, góly střílely Bohuslavice. Na začátku druhé půle svůj náskok zvýšily na rozdíl dvou branek,“ přehrává si nedělní zápas v hlavě kravařský obránce Marek Aniol. „Naštěstí jsme brzy vyrovnali.Vté chvíli jsem si myslel, že vyhrajeme. Hrálo se podle našich not, bohužel na tři body to již nestačilo,“ pokrčil rameny mladý zadák, kterého si Kravařští vyhlédli v Baníku Albrechtice.

I přesto, že Kravaře nakonec dvougólový náskok stáhly, bylo na jejich hráčích vidět zklamání. „Já osobně mám z toho výsledku rozporuplné pocity. Na jednu stranu se nám podařilo vyrovnat nepříznivý stav, na druhou jsme mohli i vyhrát,“ krčil rameny Aniol. Kravařští chtěli v Bohuslavicích odčinit nepovedený výkon proti Orlové, to se jim až na výsledek podařilo.

„Nevydařené utkání jsme rozebrali. Trenér nás nabádal ke větší agresivitě, již jsme na tom pracovali. Myslím si, že v Bohuslavicích to herně špatné až tak nebylo,“ podotkl Aniol, který během utkání svedl hned několik tvrdých soubojů s domácí hvězdou Tomášem Kretkem. „Je to nepříjemný fotbalista. Hraje hodně nečistě, někdy až na hranici regulérnosti. Trenér nás na něj upozorňoval. Nakonec se na mne vykartoval a viděl červenou,“ řekl na adresu fotbalisty, který v minulosti působil i v Opavě, kravařský obránce.

Kravaře během podzimu ani jednou neprohrály, a rázem tak jsou pasovány mezi horké kandidáty postupu. Ovšem v jarní části zatím zůstávají své pověsti černého koně něco dlužni. „Podzim jsme odehráli ve velkém stylu. Na jaře přišla remíza s Baníkem a poté následovala orlovská facka, která nám možná i pomohla. O postup se budeme rvát dál, klopýtá i Baník. Nyní nás čeká další zápas, který musíme bezpodmínečně vyhrát, a dostat se tak do pohody,“ uzavřel Marek Aniol.

Další zápas soutěže čeká na Slezany v neděli, kdy od 15.30 hostí na domácím trávníku Slavičín.