„Jeli jsme pouze ve třinácti lidech, trápí nás velká marodka,“ řekl na úvod trenér Pusté Polomi Milan Baculiák. Jakubčovičtí začali náporem a odměnou za to jim byl vedoucí gól.

„My jsme poté srovnali krok a měli šanci, jenomže Čumpelík po rohovém kopu pálil tvrdou ranou těsně vedle branky,“ litoval promarněné možnosti trenér. „Nutno ale říci, že gólovky měli domácí,“ doplnil vzápětí polomský stratég.

Ve druhém dějství existovalo na trávníku už jen jedno mužstvo, a to byli domácí. „Jejich záložní řada hrála výborně. Byla neustále v pohybu, a tu naši přehrávala,“ chválil domácí celek Baculiák. Jakubčovice hostujícího gólmana pokořili ještě třikrát a celkově vyhráli 4:0.

„Nedá se nic dělat. Jakubčovicím můžeme poblahopřát k zaslouženému vítězství. Náš výkon tentokrát nebyl z kategorie těch dobrých,“ řekl trenér Pusté Polomi a dodal: „Nyní máme před sebou poslední zápas podzimu s Hájem, na který se musíme dobře připravit, chceme ho vyhrát.

Jakubčovice - Pustá Polom 4:0 (1:0)
Branky: Jahoda 2, Strnadel, Malina, 153 diváků
Sestava Pusté Polomi: Buček – Mikulenka, Čumpelík, T. Hradský, T. Valošek – Koňušiak, Beinhauer, M. Hradský, Zima – Štýbar, Vindiš (75. Sláma)
Tabulka Krajského přeboru po 14. kole.