MSFL: Hlučín – Olomouc B 0:0

Hlučín /2 x VIDEO, FOTOGALERIE/ – Ve svém posledním domácím vystoupení v MSFL remizovali hlučínští fotbalisté s rezervou Olomouce 0:0. Slezané nakonec bod brali, i proto, že od osmatřicáté minuty hráli bez vyloučeného útočníka Gevorga Badalyna.

8.6.2013

Snímky z utkání Hlučín – Olomouc B 0:0.Foto: František Géla

První poločas příliš zajímavých momentů nepřinesl. V 5. minutě se Hanus snažil prostřelit vše, co mu stálo v cestě, ale jeho dělovka byla zablokována. Na druhé straně se ve 34. minutě se do hlučínské šestnáctky snesl centr, do kterého se z první opřel Chlebek, ale přestřelil.

O čtyři minuty později vysunul Hanus Badalyana, ten se dostal až k brankové čáře, jenomže už nestihl zakončit, tak alespoň po odpískání odstavil rukou Svozila a z ruky sudího Antoníčka uviděl červenou kartu. V závěru první půle nejdříve střílel nebezpečně po Hanusově přihrávce Štefek, odražený míč se snažil do branky ještě propasírovat Mucha, avšak to se mu nepovedlo.

V poslední minutě úvodního dějství nahrával Holub Chlebovkovi, míč míří do opuštěné branky, ale zastavil Schaffartzik.

Po přestávce bylo rušno na obou stranách. Nejdříve vychytal Jurák Holuba. V 70. minutě umisťoval míč pod břevno Wludyka. Avšak brankář Drobisz zázračně zachránil. O pár chvilek později před Jurákem na malém vápně promáchl Schmidt. Pět minut před koncem zápasu vyslal jedovku na Juráka Bernard, gólman Hlučína se jen za míčem letícím kolem své levé tyče ohlédl, a když neuspěl ani Můčka, skončilo utkání 0:0. Video ohlasy přineseme během nedělního odpoledne.

Hlučín – Olomouc B 0:0