TJ DRUŽBA HLAVNICE

Loni bojovali fotbalisté Hlavnice až do posledního kola o záchranu. Sestupovým starostem se chtějí letos bezpodmínečně vyhnout. Obejít se ale budou muset bez nejlepšího střelce soutěže Jana Wollnera, který zamířil do Rakouska.

Trenér Zbyněk Pekárek věří, že klub, který vychoval ligového kanonýra Jana Nezmara se herně i výsledkově zvedne. „Jaro se nám povedlo, chceme na ně navázat a pokračovat ve stabilizaci kádru,“ řekl Pekárek, který věří, že se podaří nahradit kanonýra Jana Wollnera.

„Počítali jsme s tím, že odejde. Střeleckou zodpovědnost musí vzít na sebe jiní,“ dodal trenér, který chce do sestavy pomalu zapracovávat mladíky z dorostu. A s jakými cíli jde Hlavnice do letošního ročníku? „Pohybovat se v klidném středu tabulky,“ prozradil trenér.

Soupiska TJ Družba Hlavnice
Brankáři: Lubomír Pasterňák, Jiří Haas
Obránci: Petr Kutal, Ondřej Kotrs, Martin Teichmann, Jan Košárek, Adam Macák, David Nowický, Ondřej Gerda
Záložníci: David Frýdl, Michal Grygar, Jakub Kotrs, Vladan Moskál, Vítězslav Kocián, Vítězslav Dzimbaník, Jan Smolek
Utočníci: Ondřej Pasterňák, Tomáš Liška, Josef Demko, Stanislav Lebeda

Přišli: Josef Demko (Start Ostrava), Trvalý přechod z dorostenců: Tomáš Liška, Vladan Moskál, Adam Macák, Ondřej Gerda
Odešli: Jan Wollner (Rakousko), Kamil Kukla (ukončil činnost)

Trenér: Zbyněk Pekárek, Asistent: Milan Matýsek
TJ SOKOL LITULTOVICE

Staronový kouč Tomáš Leifert má znovu pozvednout fotbalisty z Litultovic. Byl to právě tento mladý trenér, který před léty přivedl Litultovické do okresního přeboru. Loňskou velkou slabinou mužstva byla špatná koncovka. Litultovičtí se na každý gól pořádně nadřeli a ve finále je to stálo i body.

Nový trenér věří, že v tomto směru nastane zlepšení. Hráčský kádr příliš velkých změn nezaznamenal. Největší posilou je zřejmě Zdeněk Raida, který v minulosti prošel mládežnickými výběry Slezského FC Opava a figuroval i širším kádru prvního týmu.

„Věřím, že napravíme pokažený dojem z loňského ročníku, kdy se nám příliš nedařilo, a letošní sezonu odehrajeme důstojněji,“ řekl trenér Tomáš Leifert, kterému bude z postu asistenta pomáhat Zbyněk Tesař. „Také bychom rádi postupně zabudovávali do sestavy mladé, méně zkušené hráče,“ doplnil k předsezonním cílům litultovický lodivod.

Soupiska TJ SOKOL Litultovice
Brankáři: Jindřich Černim, Stanislav Steiner
Obránci: Jan Raschka, Jan Honig, Marek Šeuer, Přemysl Gloga, Petr Rychta, Petr Vítek, Pavel Nádeníček, Marek Pavlíček
Záložníci: Ondřej Doležal, Tomáš Dorrer, Martin Korbel, Roman Stecker, Michal Borč, Vít Drápal, Ladislav Pavelek, Ondřej Šumbera, Adam Haas, Vlastimil Procházka, Radislav Kinšt
Utočníci: Lukáš Tyburec, Igor Libo, Aleš Vaculík, Zdeněk Raida, Michal Bělaška, Jan Pavelek,

Přišli: Jan Raschka, Jan Honig, Zdeněk Raida (všichni SFC Opava), Michal Borč (Dolní Životice)
Odešel: Lukáš Haas (Minerva)

Trenér: Tomáš Leifert, Asistent: Zbyněk Tesař
TJ TATRAN ŠTÍTINA

Pronikavé výsledky zaznamenali svěřenci Dušana Christopha na jaře již uplynulé sezony a pro tu nadcházející ostatní týmy okresního přeboru právem považují Štítinu za štiku celé soutěže. Přestože tým během léta opustili někteří veledůležití členové z minulého ročníku, jako třeba Marek Harasim či Michal Gargoš, mužstvo se obešlo bez výraznějších změn na soupisce, ba spíše naopak.

Vedení klubu se povedlo přivést skutečně zářivé posily, které by se mohly postarat o to, že Štítina bude hrát prim v okresním přeboru, jenž startuje již v sobotu. Jména jako Martin Kostka z Háje ve Slezsku nebo Tomáš Vožník s Tomášem Halškou jsou toho jasným důkazem.

„Rádi bychom navázali na jarní výsledky a okupovali horní polovinu tabulky. Soutěž bude jistě velmi vyrovnaná a chceme do ní vstoupit vítězně hned proti Slavkovu B, protože start je vždy ohromně důležitý. Zkrátka hodláme hrát pohledný fotbal ve špici výsledkové listiny. Hodně lidí sice říká, že výhry z přípravných zápasů proti Štěpánkovicím nebo Háji ve Slezsku mohou něco signalizovat, já však stále tvrdím, že se jedná jen o přípravu. V lize může být všechno jinak,“ objasnil Christoph.

Soupiska TJ Tatran Štítina
Brankáři: Jan Honěk, Karel Weiss
Obránci: Martin Čiminga, Ladislav Gilík, Martin Kostka, Tomáš Halška, Ladislav Kožušník, Jan Rzehulka
Záložníci: Martin Večerek, Dušan Hendrych, Roman Novák, Dušan Christoph, Ondřej Weczerek, Roman Šimeček
Útočníci: David Kříž, Tomáš Vožník, Petr Trebichalský, Tomáš Stoklasa

Přišli: Martin Kostka (Háj ve Slezsku), Tomáš Vožník a Tomáš Halška (V. Hoštice), Karel Weiss (Vávrovice), Dušan Hendrych (Kravaře)
Odešli: Marek Harasim (Bohuslavice), Michal Gargoš (Hradec n. M.), Jan Hochgefandt (Suché Lazce)

Trenér: Dušan Christoph
TJ SOKOL VELKÉ HERALTICE

I bez kanonýra Cabadaje jdou do letošní sezony Velké Heraltice se smělými cíli. Zkušený stratég Rostislav Štěpán by rád útočil na postupovou příčku. Velké Heraltice disponují sehraným a zkušeným kádrem. Hned několik hráčů má zkušenosti z vyšší soutěží. Brankář Šmajstrla chytal krajský přebor za Frýdlant, špílmachr Marcel Zemborski dokonce třetí ligu v Dolním Benešově. Řadu těžkých duelů mají v nohách i bratři Štěpanové.

Tyto argumenty jasně řadí Velké Heraltice k velkým aspirantům postupu, navíc trenér se za nic neschovává a k předsezonním cílům říká: „Pokud se nám budou vyhýbat zranění, je tento kolektiv schopen hrát o nejvyšší příčky a můžeme uvažovat i o postupu.“

Soupiska TJ Sokol Velké Heraltice
Brankáři: Miroslav Kubánek, Martin Šmajstrla
Obránci: René Štěpán, Marek Štěpán, Dušan Žůrek, David Kačeriak
Záložníci: Jiří Tesař, Pavel Čunta, Marcel Zemborski, Dalibor Zwardoň, Tomáš Musálek
Utočníci: Vladimír Valchař, Jiří Piatkevič, Ivo Mrákava, Petr Kukol, Eda Blažej
TJ PAPÍRNY ŽIMROVICE

Žimrovičtí fotbalisté se na jaře museli potýkat se sestupovými starostmi. Nakonec se sice poměrně s přehledem zachránili, ale v další sezoně by chtěli mířit na vyšší mety. Pokud se podrobněji podíváme na soupisku žimrovického týmu, zjistíme, že jeho kádr v letní pauze prakticky jen nabíral na šíři.

Jediným, kdo odešel, byl Jiří Schneider, který se po skončení hostování vrátil do Slavkova. Přípravu absolvovaly Žimrovice výlučně v domácích podmínkách a podle slov brankáře Radka Kříže ji lze považovat za docela úspěšnou: „Letní příprava začala 17. července. Prohráli jsme s Pustou Polomí 1:0 a áčkem Slavkova 7:1. Výhry náš celek zaznamenal proti Skřipovu (2:1) a Novým Sedlicím (3:0). V těchto zápasech se zkoušeli hlavně noví hráči včetně různých variant při skládání sestavy. V podzimní části bychom chtěli hrát v horní polovině tabulky. Hodláme se prezentovat ofenzivním fotbalem pro diváky, a hlavně výsledkově napravit domácí utkání, která se v minulé sezoně nepovedla. Jednáme ještě o příchodu jednoho ofenzivního záložníka, který by zlepšil hru dopředu.“

Soupiska TJ Papírny Žimrovice
Brankáři: Radek Kříž, Lubomír Banetka, Marcel Matějček
Obránci: Martin Kříž, Adam Vícha, Alexander Péter, Jiří Gajdoš, Roman Heider, Michal Swiech
Záložníci: Pavel Škrobánek, Karel Škrobánek, Lukáš Římský, Michal Šustek, Martin Hendrych, Jan Schrauer
Útočníci: Marek Melecký, Michal Martínek, Tomáš Fischer, René Ondřej

Přišli: Lubomír Banetka (hostování z Kylešovic), Michal Swiech (návrat z hostování z Kylešovic), Adam Vícha a Jiří Gajdoš (hostování z Hradce n. M.), Michal Martínek a Marcel Matějček (návrat z hostování z Hradce n. M.)
Odešli: Jiří Schneider (konec hostování ze Slavkova)

Trenér: Martin Grossman
FK KYLEŠOVICE

Loňský podzim kylešovickým fotbalistům nevyšel, a začátek jara tak byl ve znamení záchranářských bojů. „Těmto trablům se chceme letos vyhnout,“ řekl rázně trenér týmu Jaroslav Narovec.

„Loni jsme byli v soutěži za neokoukaného nováčka a mohli překvapit, letos bude naše role odlišná a obtížnější,“ míní Narovec a dodává: „Každopádně hráči na jaře ukázali, že fotbal hrát umí , a proto bychom se chtěli letos pohybovat v horních patrech tabulky, to znamená do sedmého místa,“ podotkl kylešovský kouč.

Soupiska FK Kylešovice
Brankáři: Petr Grobar, Michal Halámek
Obránci: Marek Žídek, Michal Škobrtal, Petr Utěšený, Martin Bendík, Michal Anděl
Záložníci: Pavel Anděl, Petr Čavera, David Kubíček, Martin Myslikovjan, Krautwurst, Jaromír Kuznik, Martin Rabinský
Útočníci: David Škrobánek, Radovan Hypš, Daniel Kuznik, Přibyla

Přišli: Michal Anděl (Brumovice), Martin Myslikovjan, Martin Bendík (oba dorost)
Odešli: Krupa, Vana, Hyps Robert(ukončeni hostováni), Banetka (hostováni do Zimrovic), Gratza (ukončeni kariéry)

Trenér: Jaroslav Narovec
TJ SLEZSKÁ HOŘINA BRUMOVICE

Brumovický tým jde do nové sezony okresního přeboru takřka beze změn. V letní pauze družinu Vratislava Šrama nikdo neposílil a odešel pouze Michal Anděl. Lodivod Brumovic věří, že při správné konstelaci hvězd by se mohlo podařit umístění okolo pátého místa.

„Doufám, že se nám podaří zopakovat podobné umístění jako v uplynulém ročníku. Chtěli bychom se pokusit bojovat okolo páté příčky. Podle mého, pokud se nám vyhnou zranění, by se to i mohlo podařit,“ rozhovořil se o šancích svého mužstva Šram.

Brumovičtí loni proplouvali soutěží v jejím klidném středu a poté, co se do sestavy naplno vrátil František Chlopčík, drtila brumovická eskadra své soupeře doslova jednoho po druhém. Tehdy to však bylo těsně před koncem sezony. Kormidelník týmu Šram vidí největší adepty na postup v následujících dvou mužstvech: „Největšími favority soutěže jsou podle mého Štítina a Velké Heraltice.“

Soupiska TJ Slezská Hořina Brumovice
Brankáři: Rostislav Paluch, Vladan Kácal
Obránci: Jan Matyáš, Václav Šrek, Pavel Varyš, Jan Vavrečka, Jiří Varyš
Záložníci: Martin Chlopčík, František Chlopčík, Tomáš Caudr, Jan Šrek, Martin Schreier, Filip Šamaj, Václav Štrohalm, Roman Kubičík
Útočníci: Tomáš Bartoníček, Petr Šrek, Jaroslav Rypar

Příšli: Nikdo
Odešli: Michal Anděl (Kylešovice)

Trenér: Vratislav Šram
TJ SPARTAK BUDIŠOV N. BUDIŠOVKOU

Jako marný boj s větrnými mlýny musí připadat fotbalistům Budišova nad Budišovkou soupeření o postup z okresního přeboru. Podaří se to letos? Fotbalová spravedlnost v poslední době na Budišov zapomíná. Několikrát zůstali jeho hráči těsně za branou I. B třídy, ale vždy postup unikl. I nyní po odhlášení béčka Slavoje Bruntál z I. A třídy se zdálo, že by se na družinu Martina Bučka mohlo konečně usmát štěstí, ale nestalo se tak.

Bruntálský tým totiž nahradily Ludgeřovice a na kraji se rozhodlo, že uvolněné místo v I. B třídě zaujme druhý celek z Ostravského okresního přeboru - Markvartovice. Budišov tak znovu a opět jen ostrouhal. Možná i kvůli tomu si budišovský vedoucí mužstva Jaroslav Kostecki netroufá odhadnout šance pro příští sezonu.

„Očekávám, že se zase porveme o umístění mezi druhou až čtvrtou příčkou. Na postup vidím Štítinu. Dopadne to zkrátka jako každý rok. Trošku roztrpčení jsme i z letní přípravy, protože ze dvou přípravných utkání, která byla dojednána, se nám soupeř dvakrát omluvil třeba půl hodiny před výkopem. Důležité bude, abychom vyhráli všechny zápasy na domácí půdě a vozili body z hřišť slabších týmů.“

Soupiska TJ Spartak Budišov nad Budišovkou
Brankář: Michal Řezníček
Obránci: Stanislav Botek, Ivo Hasala, Pavel Dostál, Ondřej Stránský, Jan Vícha, Pavel Schilder
Záložníci: Jan Juroš, Jan Vondrouš, Miroslav Tobolík, Petr Oleják
Útočníci: Josef Dvořák, Libor Fluss, Robin Kirchner, Roman Modelský.

Přišel: nikdo
Odešel: nikdo

Trenér: Martin Buček
TJ SOKOL BĚLÁ

S dvěma nováčky bude zahájena nová sezona okresního přeboru. Po béčku Slavkova je tím druhým celek Bělé, který postoupil z okresní trojky. Mužstvo Sokola Bělá nebude pro ostatní týmy až takovou neznámou. Většina z nich se s ní totiž utkala v rámci přípravných zápasů a ví, co od ní mohou očekávat.

Kádr se během letní pauzy vůbec neobměnil. Po dlouhodobějším zranění se k mužstvu připojil záložník Lukáš Plaček, jmenovec Lukáše Plačka z útoku. Oba fotbalisté přitom alespoň co se týče rodinných vazeb spolu nemají nic společného, což je rarita, která se ve fotbalovém světě moc často nevidí.

„Chtěli bychom udržet klidný střed tabulky. Do nové sezony vstupujeme s nezměněným kádrem a každopádně se hodláme vyhnout sestupovým starostem,“ odhalil ambice Bělé její kapitán Kamil Boček.

Soupiska TJ Sokol Bělá
Brankáři: Kamil Badaj, Vojtěch Krištof
Obránci: Pavel Wippler, Hynek Gvoždík, Kamil Boček, Rostislav Vybrančík, Marián Polomský
Záložníci: Lukáš Plaček, Jan Ohřál, Radek Svačina, Martin Horný, Martin Papšík, Martin Hiltavský, Aleš Hiltavský, Jiří Klíšť
Útočníci: Lukáš Plaček, Tomáš Bartusek, Miroslav Vyhlas, Ondřej Krupa.

Přišel: nikdo
Odešel: nikdo

Trenér: Jiří Gonsior
TJ SLAVIA MALÉ HOŠTICE

Velice smolný minulý rok zažili v Malých Hošticích. Letošek by mohl být pro hoštické hráče příznivější. Dvakrát šly Hoštice do jarní části z prvního místa, dvakrát odcházely jako poražené. Přesně tohle je bilance za poslední dvě sezony. Před nadcházející sezonou se však v klubu uskutečnily podstatné změny.

Novým trenérem se stal Vilém Hrbáč. „Mužstvo převzal v letní přestávce trenér Vilém Hrbáč a vytvořil si nový realizační tým. Hlavním úkolem v přípravě i v podzimní části sezony byla a bude konsolidace mužstva a zapracování mladých hráčů z vlastního dorostu. Je odvážné hovořit o cíli, spíše si počkejme na to, jaké vyhlídky přinese odehraná podzimní část sezony,“ usuzoval klubový předseda Robert Fuss.

Soupiska TJ Slavia Malé Hoštice
Brankáři: Patrik Národa, Jan Čubok, Petr Ballok
Obránci: Dalibor Kurzica, Daniel Kašný, Lukáš Kania, Martin Unruh
Záložníci: Jakub Skalík, Petr Mlýnek, Marek Fuss, David Matušovský, Roman Staníček, Martin Staníček, Vojtěch Kopťák, Jakub Chřibek
Útočníci: Vladan Bartošek, Martin Tiemel, Martin Sliž, Matěj Malohlava, Martin Persich

Přišli: Jakub Skalík (Vávrovice), Martin Persich (přeřazení z B týmu) Jan Čubok, Vojtěch Kopťák, Martin Unruh (přeřazení z dorostu)
Odešli: Roman Wícha

Trenér: Vilém Hrbáč
TJ VÍTKOV

Vítkovští fotbalisté v uplynulé sezoně okupovali příčky kdesi okolo klidného středu tabulky. Letos by se rádi pokusili o útok na svrchní patra.Vítkovský tým se loni vyznačoval špatnou koncentrovaností v úvodech ligových utkání. Dost často se stávalo, že během prvních deseti minut první či druhé půle inkasoval a musel dotahovat vzniklé manko.

Nutno však dodat, že rovněž ve velice hojné míře dokázal potrápit elitní celky okresního přeboru, které se při soubojích s Jakubcovou ekipou musely mít na pozoru. „V plánech pro novou sezonu jsme opatrní, protože došlo k velkému počtu změn v kádru, každopádně horní polovina tabulky je prostředí, ve kterém bychom se chtěli pohybovat,“ v krátkosti přiblížil ambice Vítkova pro nadcházející ročník jeden z dvojice trenérů Josef Jakubec.

Soupiska TJ Vítkov
Brankáři: Milan Snášel, Michal Fleischer
Obránci: Milan Faldýn, Petr Hanuš, Jaromír Špok, Miroslav Kudela, Jan Pavlíček, David Kuru, Pavel Vašátko
Záložníci: Petr Byrtus, Tomáš Ambrož, Jan Ječmenek, Lubomír Greško, Libor Kouřil, Martin Skřehot, Pavel Martínek, Bohdan Peter, Alan Lamatschek
Útočníci: Pavel Kuča, Roman Schober, Josef Hoferek, Jakub Janiček

Přišli: Michal Fleischer, Martin Skřehot, Josef Hoferek, Jakub Janíček (všichni HÁJEK a SYNOVÉ), David Kuru, Pavel Martínek, Bohdan Peter (všichni konec hostování Čermná)
Odešli: Lukáš Pavlíček (ukončení kariéry), Dušan Malaník (ukončení kariéry), Daniel Richter (HÁJEK a SYNOVÉ)

Trenéři: Josef Jakubec, Pavel Dubný
TJ OTICE

Otický tým netradičně nesehraje první soutěžní utkání o příštím víkendu. Duel s Hlavnicí se totiž odkládá na 28. října. I tak nebude mít eskadra Marka Luzara vůbec jednoduchý vstup. Souboj s jedním z favoritů okresního přeboru, Velkými Heralticemi, jistě nebude žádnou procházkou růžovým sadem.

Otice však dlouhodobě ukazují, že společně s Budišovem nad Budišovkou se mohou spolehnout na své odchovance a jejich tým je tvořen výlučně fotbalisty z otických zdrojů.

„Ano, je tomu tak. Do prvního týmu jsme v létě přeřadili pět dorostenců, kteří už ovšem mají s ligou zkušenosti. Zkusíme opět promluvit do horních pater tabulky a třeba i zopakovat třetí pozici z předminulé sezony. Musíme zapracovat na defenzívě, protože v uplynulém ročníku jsme inkasovali velké množství branek. V útoku to jinak docela slušně klapalo,“ poznamenal otický lodivod Marek Luzar.

Soupiska TJ Otice
Brankář: Daniel Kořistka
Obránci: Jan Byrtus, Martin Potíž, Václav Dlouhý, Vladimír Veleba, Jiří Pospíšil, David Bukovský, Miroslav Byrtus, Michal Poledník
Záložníci: Martin Škrobánek, Hynek Luzar, Josef Kostera, Tomáš Lindovský, Dušan Havel, Tomáš Cupák, Martin Dzierža, Michael Draisaitl
Útočníci: Jonáš Zavřel, Aleš Martínek, Tomáš Rezner, Martin Valeček

Přišli: Miroslav Byrtus, Michal Poledník, Tomáš Cupák, Martin Dzierža, Michael Draisaitl (všichni přeřazeni z dorostu)
Odešli: nikdo

Trenér: Marek Luzar
TJ SOKOL SLUŽOVICE

Služovice skončily loni na osmé pozici. I když postup není prioritním cílem klubu, služovický celek by rád potrápil favority soutěže. Služovický celek v nadcházející sezoně bude spoléhat na trojici polských fotbalistů, kteří budou nastupovat za první tým.

Brankář Leszek Wolczyk už české zkušenosti má, protože loni se již na postu gólmana Služovic objevil. Artur Dudacy s Mirkem Wojcickim jsou však naprostými nováčky. „Plán pro příští sezonu je jasný – vyhnout se sestupovému pásmu a poměřit síly s těmi nejlepšími mužstvy. První zápas hrajeme na hřišti Žimrovic. Je to sice velice vyrovnaný tým, ale doufám, že bychom proti nim mohli uspět,“ prozradil bývalý vedoucí prvního mužstva Služovic, jenž se od tohoto léta stal vedoucím služovického dorostu Petr Pardy.

Soupiska TJ Sokol Služovice
Brankáři: Aleš Michalčík, Leszek Wolczyk
Obránci: Aleš Ciminga, Lukáš Granzer, Petr Kriebel, Jiří Míška, Martin Polhoš, Lukáš Varmus
Záložníci: Vladan Ciminga, Marek Granzer, Zbyněk Klein, Martin Kremser, Petr Slavík, Petr Weczerek
Útočníci: David Ševčík, Jaroslav Černý, Dalibor Švacha, Artur Dudacy, Michal Nowický, Mirek Wojcicki

Přišli: Artur Dudacy, Mirek Wojcicki (oba Polsko), Martin Polhoš (prodloužení hostování Komárov)
Odešli: Jakub Hlaváč (Hradec n. M.), Pavel Vespalec (konec hostování Žimrovice)

Trenér: Pavel Černý
TJ SOKOL SLAVKOV B

Béčko Slavkova je nováčkem soutěže, kam postoupilo z okresní trojky, když v napínavém finiši za sebou nechalo druhé Kyjovice. Slavkov B je pro soupeře hodně nevyzpytatelným mužstvem, protože o rezervním týmu se vždycky říká, že může na některé zápasy přivést i hráče z áčka.

Trenér týmu Martin Greipel však s něčím podobným prozatím nepočítá: „Minimálně na podzim s nikým z A mužstva nepočítáme. Chceme ukázat, co v nás je.“ Slavkovské cíle pro nadcházející sezonu jsou skromné. „Prvořadá je záchrana. Rádi bychom však útočili třeba i na střed tabulky,“ prozradil na závěr kouč Greipel.

Soupiska TJ Sokol Slavkov B
Brankáři: Adam Klement, Zdeněk Kunz
Obránci: Daniel Gilík, Daniel Šenk, Ondřej Tichý, David Mrůzek, Michal Beck, Jakub Cahel, Václav Marek
Záložníci: Jan Pavelek, Martin Javorský, Petr Binder, David Gajdoš, Jiří Schneider, Filip Kvarčák
Utočníci: Michal Gavenda, Jiří Bajgar, Jiří Krumer, Tomáš Kurka

Přišli: Kunz (Otice), Krümer (Palhanec), Binder (Melč), Gajdoš (Čermná), Schneider (Źimrovice), Kvarčák, Klement (oba z dorostu)
Odešli: Kovalčík (ukončení kariéry), Kořínek (bez angažma)

Trenér: Martin Greipel, Vedoucí týmu: Josef Cahel, Asistent trenéra: Daniel Vanya

(rob, dus)