Kabina byla rozdělena na dva tábory, kdy starší garnitura vyzvala v přímém souboji o chlebíčky omladinu. Staří pardálové v sestavě s masérem Miroslavem Ryckou, oběma trenéry Radkem Látalem a Jiřím Nečkem, šéfem Parkhotelu Luďkem Kyjovským nakonec s přehledem zvítězili.

Dnes je na programu odveta. „Jsme lepší, navíc masér nás dobře připravil a sám dal vedoucí gól,“ smál se Jiří Neček. „Holt mladí budou kupovat chlebíčky. Chci je jen upozornit, že ty s velkými vejci nemáme rádi,“ zdůrazňoval Neček.

Mirek Rycka připomínal vzhledem ostříleného matadora, jeho kličky a hlavně zakončení byly smrtelné. „Hokej mám v malíčku. Však to všichni vidí, mladí se mají pořád co učit,“ mávl rukou Rycka. Jednou z ústředních postav zápasu byl Zdeněk Partyš. Neustále provokoval ostatní, například chtěl vyvolat rvačku s Pepou Kvetoněm, což se mu nakonec podařilo.

Na vše bedlivě dohlíželi Vilémové Kostka s Axmannem. „Jsou to velcí hráči. Akorát nebyli připraveni. Jdou na led s tupými bruslemi, jeden navíc neměl ani kalhoty,“ kroutil hlavou Kostka, kterému se jako hráč nejvíce líbil Milan Barteska.

„Ten snad byl v minulém životě hokejistou,“ řekl znalecky odborník na travnaté plochy Vilém Kostka.