„Představitelé OFS účast na turnaji pojali jako poděkování hráčům za jejich vítěznou květnovou reprezentaci v Hluku, a proto byli k turnaji pozváni hráči a hráčky, kteří si postup vykopali. Skoro všichni rodiče, trenéři a mladí fotbalisté opětovnou reprezentaci přijali," řekl úvodem předseda komise OFS René Černohorský.

Opava vstoupila do turnaje výborně, když porazila Brno a České Budějovice. „V obou utkáních jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Pak následovala porážka s Prahou. Tento duel byl pro nás nešťastný, spíše by zápasu slušela remíza, doplatili jsme ale na špatnou koncovku," pravil člen realizačního týmu.

I přes porážku mohli Slezané pomýšlet na konečné vítězství. Museli jsme ale porazit suverénní Beroun, to se nám bohužel nepodařilo, i tak je ale třetí místo výborným úspěchem," pochvaloval si Černohorský. Opaváky čekal v Praze bohatý doprovodný program. Během něho se setkali například s ex-opavským masérem Radkem Havalou, nebo absolvovali exkurzi na stadionu pražské Sparty.

Výsledky:
Opava – České Budějovice 3:1 (0:0) Branky: Plaček 2, Jelen
Brno – Opava 0:2 (0:0), Kollek, Plače
Opava – Praha 1:2 (0:0), Plaček
Opava – Rychnov nad Kněžnou 2:1 (2:0), Píšala, Pekárek
Beroun – Opava 8:0 (3:0)

Pořadí:
1. OFS Beroun, 2. MěFS Praha, 3. OFS Opava, 4. MěFS Brno, 5. OFS České Budějovice, 6. OFS Rychnov nad Kněžnou

OFS Opava: Vít Baránek (FK Bolatice), Lukáš Bartusek (TJ Skřipov), Martin Frey (TJ Sokol Slavkov), Jan Jelen (TJ Háj ve Slezsku), Lukáš Kollek (TJ Sokol Kobeřice), Hana Lehnertová, Marek Pekárek, Matyáš Plaček (všichni MFK Kravaře), Lukáš Manderla, Martin Škrobánek, Dalibor Večerka (všichni TJ Hradec nad Moravicí), Jan Müller, Michal Píšala (oba TJ Raduň), David Stoklásek (TJ Sokol Šilheřovice).

Realizační tým KM OFS Opava: Leo Černohorský, René Černohorský, Rudolf Rataj, Roman Řeháček, Tomáš Sebrala.