Zaměřme se už na devátou minutu. Bartoníček našel Juchelku a brumovický ostrostřelec dával přesně k tyči. Po půlhodině hry znovu Juchelka utekl domácím obráncům a zvýšil náskok svého týmu. Chvíli před změnou stran to bylo o tři. Rozhodčí viděl ruku ve vápně Bělé a František Chlopčík z penaltového puntíku nezaváhal.

Do přestávky sice snížil Vyhlas, ale větší důvod k radosti měli stále hosté. „Ono to je těžké, když zahodíte tolik brankových příležitostí. V páté minutě napálil Vyhlas tyč a po něm selhal v samostatném nájezdu na gólmana i Jäger,“ komentoval vedoucí domácího mužstva Břetislav Ballarin.

Účet druhého poločasu otevřel Schreier. Z obránců Bělé udělal statisty a zařídil čtvrtou branku svého týmu. Zanedlouho dorazil střelu Bartuska za Paluchova záda Prokop Horný, jenže i na tento gólový počin našly Brumovice odpověď. Juchelka průnikem přes trojici protihráčů zakončil svou one man show a definitivně pojistil brumovické vítězství.

Nic na tom nezměnila ani trefa Miloše Horného ze závěru utkání. „Ve druhém poločase pálili šance Kamil Boček a také Miloš Horný. Je to pořád to stejné dokola. Každopádně takovým stylem se o záchranu nebojuje. Někteří hráči do toho nedali srdce a prostě si jenom odehráli devadesát minut a šli domů,“ doplnil Břetislav Ballarin.

„Musím pochválit Juchelku a dvorního nahrávače Bartoníčka, který připravil všechny branky a sám ještě dvě možnosti zahodil. Paluch nás také podržel. Se třemi body jsme samozřejmě spokojeni,“ komentoval trenér hostí Vratislav Šram.

Bělá - Brumovice 3:5 (1:3)
Branky: 45. Vyhlas, 74. P. Horný, 89. Miloš Horný – 9., 33. a 82. Juchelka, 44. z pen. F. Chlopčík, 67. Schreier

Bělá: V. Krištof – Vybrančík, Lamla (46. J. Boček), K. Boček (57. Ohřál), M. Krištof - Jäger, A. Hiltavský, Papšík, Bartusek – Miloš Horný, Vyhlas (70. P. Horný).

Petr Dušek