Už první poločas naznačil, kterým směrem se bude utkání ubírat. V pětadvacáté minutě našel Dominik ve vápně Miroslava Buchtu, který po zemi otevíral skóre. To se však vyrovnalo. V závaru před hněvošickou bránou se nejlépe zorientoval Radek Tůma a domácí měli důvod k zamyšlení.

Konečný však přihrál Dominikovi, jenž se s míčem otočil a asi z dvaceti metrů se trefoval přesně k tyči. Do poločasu svěřenci trenéra Davida Křempka uspěli ještě jednou. Jeden z komárovských hráčů ve vápně fauloval Miroslava Buchtu a sám postižený chvíli na to nařízenou desítku proměnil.

Začátek druhé půle zastihl ve výborné formě hrajícího Droppu. „V rozmezí šestačtyřicáté a osmačtyřicáté minuty dvakrát nebezpečně vystřelil a brankář musel vždy vyrážet,“ hodnotil kouč Hněvošic David Křempek.

V pětapadesáté minutě měl Miroslav Buchta na pažbě hattrick. Gargoš mu předkládal před prázdnou a domácí útočník se v koncovce nemýlil. Následně si obdobným způsobem počínal i Konečný. Hněvošický trenér si musel mnout ruce v sedmašedesáté minutě.

„Reného Buchtu jsem nahradil Radkem Buchtou, který po pár vteřinách na hřišti v prvním kontaktu s míčem hned vstřelil branku,“ pokračoval Křempek.

Jeho tým měl i spoustu dalších šancí. Zůstalo však u výsledku 6:1. „Utkání bylo jasně v naší režii. V prvním poločase to sice nebylo ono, ale v tom druhém jsme se prezentovali svou hrou,“ poznamenal domácí kormidelník.

„Není co hodnotit. Obraz hry naprosto odpovídá výsledku,“ dodal Křempkův protějšek na komárovské straně Marek Feilhauer.

Hněvošice - Komárov 6:1 (3:1)
Branky: 25., 43. a 55. M. Buchta, 38. Dominik, 62. Konečný, 67. Radek Buchta – 35. R. Tůma

Hněvošice: Jiří Černín – Poštulka, René Buchta (67. Radek Buchta), P. Ševior, Kotzián – Vitásek (76. Vrána), Konečný, Dominik, R. Ševior (15. Droppa) – M. Buchta, Gargoš
Komárov: Bednařík – Lindovský, R. Tůma, Novák, Měch – Weber (78. Pavela), Rádek, Šubert, Hřivnáč – Kunz, Klement

Petr Dušek