Jen asi deset minut vzdorovala domácí obrana. Potom Mahr přesným centrem našel Žídka, který otevřel skóre. Vzápětí znovu Mahr odcentroval na Kuzníka. Tomu stačilo jen nastavit nohu, aby se zapsal do střelecké listiny.

Následně se začal hlásit o slovo Martin Jelenek. Dvorní nahrávač Mahr opět potvrdil své kvality, co se rozdělování přesných pasů týče, a Jelenek upravil na poločasových 3:0 pro Kylešovice.

Ani ve druhé půli tlak ze strany hostí neustal. Neuběhla ani minuta, Fruncek načasoval přihrávku na Jelenka, jenž podél brankáře zvyšoval na rozdíl čtyř branek. Jeho představení se však nacházelo teprve v samém úvodu. Zanedlouho totiž hostující útočník slavil hattrick. Podobným způsobem jako u svého druhého gólu vstřelil i třetí.

V pětasedmdesáté minutě k němu doputovala přihrávka od Führicha, udělal kličku gólmanovi a dával do prázdné. Naposledy Martin Jelenek vítězoslavně pokynul směrem ke kylešovické lavičce tři minuty před startem nastavení, když přeloboval Košárka a postaral se o tečku za sobotním utkáním.

„Neustále je na vině špatný přístup hráčů. Tentokrát nám nehrála do karet ani nízká účast. Je smutné, že k zápasu byl opět nominován jen jeden rozhodčí. Navíc se jednalo o mladého dvacetiletého sudího. Po faulu na Pustaie měl jednoznačně tahat červenou kartu, ale nestalo se tak.

Podle mého kazil na obě strany a utkání ovlivnil,“ vysvětloval trenér domácích Marek Feilhauer.

„Jednoznačná záležitost. Zároveň jsme udrželi podzimní neporazitelnost, během níž jsme ztratili body jen v Hněvošicích, kde náš celek remizoval 1:1,“ doplnil Feilhauerův protějšek Ivo Heiser.

Komárov - Kylešovice 0:7 (0:3)
Branky: 10. Žídek, 12. Kuzník, 17., 46., 49., 75. a 87. Jelenek

Komárov: Košárek – Weber, Kunz, Kubesa (70. Bednařík), Novák, Srubek – Hlušíček, Hřivnáč, Šubert, Štindl – Pustai (16. Brisuda)
Kylešovice: Moravec – Žídek (60. Škobrtal), Palička, Führich, Škrobánek – Přibyla (60. P. Anděl), Fruncek, M. Anděl, Mahr – Kuzník (75. Mužík), Jelenek

Petr Dušek