Začátek utkání přitom byl v režii hostujícího celku. Už v šesté minutě se trefil Hřivnáč. „Než jsme se stačili rozkoukat, náš tým prohrával 0:1,“ komentoval trenér domácích Martin Greipel.

Slavkov se nevzdával a snažil se o vyrovnání. Jako první nebezpečně vypálil Gilík, jenže balon se v síti nezatřepetal. To stejné platí o přímáku Gavendy. Parádní zákrok ze svého repertoáru vytáhl brankář Bednařík.

Pak již přišla řada na solidní mariáš. V pětatřicáté minutě po druhé žluté zamířil předčasně pod sprchy komárovský Radek. Zanedlouho jej následoval za obdobný prohřešek i Srubek. „Druhý poločas jsme hráli bez útočníků. Pouze záloha a obrana. Vysouvali se jen dva nebo tři naši hráči,“ přibližoval kouč Komárova Marek Feilhauer.

Greiplovi svěřenci přidali na obrátkách a svého soupeře dostávali pod tlak. Dvakrát se třásla branková konstrukce. Nejprve po nůžkách Gilíka a později lízla břevno i rána Cahela. Šest minut po hodině hry to domácím konečně vyšlo. Na centr Kapitána si naběhl Rohovský a hlavou se nemýlil.

Rozhodující branku si dvě minuty před koncem mohl připsat Cahel, jenže míč mu sjel z kopačky a jeho střela se mezi tři tyče nevešla. Za Komárov zahrozil Šubert s Klementem, ovšem remíza 1:1 platila i po závěrečném hvizdu rozhodčího.

„Jsem velmi zklamán a to jak s konečným výsledkem, tak i přístupem některých hráčů. Neumíme si přesně nahrát na tři metry, což jsou žákovské chyby,“ dodal Martin Greipel. „Domácí to trochu prokaučovali. Místo toho, aby se nás snažili přehrát kombinačně, hlavně nakopávali. To nám samozřejmě vyhovovalo,“ přidal několik vět Marek Feilhauer.

Slavkov B - Komárov 1:1 (0:1)
Branky: 66. Rohovský – 6. Hřivnáč

Slavkov: Holuša – Šenk (70. Javorský), Kapitán, Gilík, Marek – Mrůzek (75. Muroň), Schneider (46. Krumer), Borunský, Rohovský – Gavenda, Cahel
Komárov: Bednařík – Kubesa, Radek (35. ČK), Novák, Straka – Šubert, Srubek (44. ČK), R. Tůma, Hřivnáč – Klement (85. Pustai), Weber (75. Mácha)

Petr Dušek