Odborníci zabývající se okresním přeborem čekali ještě větší nakládačku, která se však nekonala. Naopak hosté se mohli ještě za nerozhodného stavu 0:0 ujmout vedení, jenže pokus Jana Nováka cíl netrefil.

Potom již podle papírových předpokladů začala úřadovat domácí družina. Martin Kremser šel nejdříve sám a zavěsil. Skoro navlas stejná situace se opakovala i v třiadvacáté minutě. Tentýž hráč v rozmezí svých dvou branek mohl zkompletovat i hattrick, ale zatím se mu to ještě nepodařilo.

O poslední gól prvního poločasu se postaral Tomáš Barč, jenž využil pasu Weczerka. I druhou půli nemá smysl nějak zvlášť natahovat. Po hodině hry zakončil spolupráci s Barčem a Martinem Kremserem Vladan Ciminga.

Vytoužený hattrick Kremser zaznamenal chvíli před koncem utkání. Kromě toho mohl být jeho gólový účet i vyšší, jenže z další šance se neprosadil. Podobně na tom byli i Vladan Ciminga s Weczerkem.

„Utkání se hrálo na poměrně těžkém terénu. Myslím, že jsme se s tím poprali docela solidně. Navíc nám chyběli čtyři hráči základní sestavy,“ zhodnotil hrající předseda služovického klubu Tomáš Barč.

„Z našeho pohledu jsme podali dobrý výkon a produkovali jsme pohledný fotbal. Hráči dodržovali taktické pokyny. Mimo to zachytal skvěle náš gólman Košárek, jenž zabránil většímu počtu branek v naší síti,“ dodal trenér hostí Marek Feilhauer.

Služovice - Komárov 5:0 (3:0)
Branky: 14., 23. a 83. M. Kremser, 43. Barč, 60. V. Ciminga

Služovice: Brzezny – Polhoš, Kriebel, T. Lasák (60. Knura), A. Ciminga – Barč (75. Latka), M. Kremser, Wojcicki, Granzer – V. Ciminga, A. Lasák (30. Weczerek)
Komárov: Košárek – Zapletal, Lindovský (72. Javorek), Kunz, Kubesa – Hlušíček, Srubek, J. Novák, Hřivnáč (65. Bednařík) – Straka, Brisuda (55. Solný)