Během prvního poločasu se v dobrých šancích objevily obě strany. Bartošek nejprve střílel přímo do gólmana. Tentýž hráč v dalších minutách a v další příležitosti přestřelil domácí bránu. Ve dvacáté minutě to však hostům vyšlo. Šafarčík vypálil z otočky a Malé Hoštice vedly.

Poslední velkou možnost hostujícího mužstva vyprodukoval Sliž, jenže jeho pokus mířil nad. Ani Služovice ovšem nezůstávaly pozadu. „Dobrou šanci měl na kopačkách Klein. Podobně na tom byl i Wojcicki. Sám postupoval také Kremser,“ přiblížil předseda služovického klubu Tomáš Barč.

Na začátku závěrečné pětačtyřicetiminutovky se blýskl Sliž. Na půlce převzal míč, přešel přes čtyři protihráče a své sólo i úspěšně zakončil. „Musím říct, že soupeřovy góly byly povedené,“ uznale pokyvoval Barč.

Služovice hrozily prostřednictvím Wojcického, Vladana Cimingy a Martina Kremsera, jenže snížení se konalo až deset minut před koncem. V hoštickém vápně vznikl velký závar, v němž se nejlépe orientoval Klein. Za chvíli si na střílený centr naběhl Martin Kremser a z jedenáctky zavěsil. Došlo tedy na remízu 2:2.

„Byli jsme lepším mužstvem. Náš celek klidně mohl vyhrát třeba 6:2. Vzhledem k tomu, že jsme prohrávali, můžeme však být rádi za bod,“ mínil Tomáš Barč. „V první půli jsme byli jasně lepší my, ve druhém zase domácí. Celkově si ale myslím, že remíza je zasloužená,“ uzavřel asistent trenéra Malých Hoštic Stanislav Fiala.

Služovice - Malé Hoštice 2:2 (0:1)
Branky: 79. Klein, 83. M. Kremser – 20. Šafarčík, 50. Sliž

Služovice: Wolczik – Kriebel, A. Ciminga, Polhoš, Homola – Wojcicki, Klein, M. Kremser, Hnida – V. Kremser (30. A. Lasák, 80. Varmus), V. Ciminga
Malé Hoštice: Ballok – Petr Mlýnek I., Kříž, Kania, Petr Mlýnek II. – Bartošek (65. Wiltch), Thiemel, Malohlava, Šafarčík – Staníček (81. Vaněk), Sliž