Diváci viděli vyrovnané utkání, ve kterém kralovaly především obrany obou mužstev. Hráči bojovali o každý míč a snažili se kombinovat, ale jejich aktivita s hranicí velkých čtverců končila. Průběh utkání ovlivnila nedisciplinovanost jednoho z hostujících hráčů Neumanna, který již v prvním poločase viděl za diskuse s rozhodčím červenou kartu.

Oldřišov poté získal mírnou územní převahu, ale do větší šance se do přestávky přesto nedostal. Po změně stran měli jedinou velkou příležitost jít do vedení hosté. Jeden z hráčů albrechtického Baníku se zjevil zcela osamocen před gólmanem Hlaváčkem, ale zakončit již nestačil.

Když si rovnal balon na střelu, atakoval jej jeden z domácích borců a míč odehrál do zámezí. Hosté reklamovali faul, ale píšťalka sudího zůstala němá.

Oldřišov poté zvýšil svou aktivitu a bušil do defenzivy hostí. Kýžený efekt to ale nepřineslo. Když to již vypadalo, že se oba týmy rozejdou smírně, byl po průniku z levé strany v pokutovém území faulován Patrik Žídek a rozhodčí tentokrát ukázal na penaltový puntík.

Pokutový kop s přehledem proměnil Pardy, a rozhodl tak o tom, že tři body zůstanou v Oldřišově. „Ve vyrovnaném zápase bylo naše vítězství poněkud šťastné. Tři body jsou pro nás moc důležité,“ řekl k utkání obránce Oldřišova Lukáš Urban.

Oldřišov - Baník Albrechtice 1:0 (0:0)
Branka: 90. Pardy (penalta)
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Hahn (79. Urban), J. Žídek, Hartoš, Lokoč – Blahetka (46. Šamárek), Wicha, Pardy, Ulička, V. Jadrný – P. Žídek
(sel)
Tabulka Krajského přeboru po 14. kole.