Hrálo se od šestnáctky k šetnáctce ve velikém tempu. Prvnímu poločasu tak dlouho chybělo pouze koření fotbalu, kterým jsou branky.

Hosté šli do vedení ve 43. minutě po chybě domácí obrany. Ta zaváhala na levé straně hřiště a po podklouznutí jednoho ze stoperů se řítil krnovský hráč osamocen na Hlaváčkovu branku a svou šanci s přehledem proměnil.

Domácí byli přitom do té doby lepším týmem, ale jejich koncovka nebyla dobrá. Do druhé půle nastoupil Oldřišov s jasným cílem nejméně vyrovnat. V 58. minutě se domácí dočkali, když se po pěkné individuální akci střelou pod břevno trefil Patrik Žídek.

Zápas byl poté v 70. minutě ovlivněn sporně nařízeným pokutovým kopem po faulu na jednoho z hostuijících hráčů. Míč si na penaltový puntík postavil Klement a přesnou střelou poslal s přehledem hosty do vedení. V 81. minutě ale Oldřišov podruhé v zápase srovnal skóre. Jan Žídek zakroutil svůj přímý kop do sítě hostující branky.

Domácí mohli nakonec i vyhrát, když v 90. minutě uháněl na gólmana Krnova osamocený Šamárek, jenž byl faulován. Janu Žídkovi se již ale úspěšnou realizaci přímého kopu nepodařilo zopakovat, když jeho ránu srazila zeď. Obě mužstva si tak na své konto připsala bod za remízu 2:2.

„Hrálo se nahoru dolů, a to se lidem muselo líbit. Zápas byl kvalitní, a nakonec nám přinesl bod,“ podotkl asistent trenéra Oldřišova Jaroslav Samson.

Oldřišov – Krnov 2:2 (0:1)
Branky: Patrik Žídek, Jan Žídek – Hudský, Klement (penalta)
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Urban, Pardy, J. Žídek, Hahn (70. M. Jadrný) – Blahetka, Ulička, Hartoš, Lokoč (52. Wicha) – Šamárek, P. Žídek
(sel)