O důležitosti duelu nejlépe svědčil obrázek první půle. V té byli domácí nervózní a dle toho také vypadala jejich hra. Zápas se odehrával především mezi oběma šestnáctkami a z obou stran byla k vidění celá řada nepřesností.

Domácí se v prvním dějství dostali do jediné pořádné šance, ale Pardy hlavičkoval vedle branky, a tutovku tak zazdil. Hosté ale byli také blízko vstřelení branky. Po samostatném úniku střílel jeden z hráčů Lískovce do tyče. Protože gól nepadl, odešla obě mužstva do šaten za stavu 0:0.

Po změně stran zvýšili domácí tempo, a především zpřesnili kombinace. To přineslo také kýžené ovoce v podobě branek. V 62. minutě po akci Wichy tečoval míč před brankářem hostí Pardy a bylo to 1:0. Hned o minutu později přihrál Ulička Šamárkovi, který obešel obránce hostí a pěknou střelou mezi nohy gólmana Lískovce zvýšil na 2:0.

Oldřišov i nadále hostující tým válcoval. V 69. minutě napřáhl z hranice šestnáctky Jan Žídek a hostující brankář lovil ze své sítě míč potřetí. Lískovec již pouze v 87. minutě snížil, když centrovaný míč před vybíhajícím Hlaváčkem srazil Myšinský chvatem z bojových umění za jeho záda.

Oldřišov již však své vedení bez větších problémů udržel. „Jsme se ziskem tří bodů spokojen. Za druhý poločas si je zasloužíme,“ hodnotil utkání kouč Oldřišova Miroslav Mikolajský.

Oldřišov - Lískovec 3:1 (0:0)
Branky: Šamarek, Pardy, J. Žídek – L. Myšinský
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Urban, J. Žídek, Hartoš, Lokoč – Wicha, Ulička, Pardy, V. Jadrný – P. Žídek (75. Hahn), Šamárek (83. Blahetka)