První poločas se většinou odehrával mezi oběma šestnáctkami. Domácí zahrávali několik rohových kopů, ze kterých si ale nevypracovali žádnou šanci, jež by ohrozila branku hostí.

Ve 34. minutě zahrál Pardy malou domů. Tu ale vystihl domácí hráč a poté postupoval sám na gólmana Hlaváčka. Těsně před ním nahrál spoluhráči a ten střílel po zemi kolem bezmocného brankáře hostí do opuštěné oldřišovské svatyně. Hosté se pomalu otřepali a začali se prosazovat před brankou domácích, kde je ale v rozhodujících momentech, kdy mohli jít do přečíslení, zradila finální přihrávka.

Ve 42. minutě se mohli hosté radovat, když po kombinaci Šamárka s Patrikem Žídkem, se druhý jmenovaný ocitl sám před brankou domácích a vyrovnal na 1:1. Za nerozhodného stavu také šla obě mužstva do kabin.

Druhý poločas začal pro hosty nešťastně, když domácí zahrávali ve 47. minutě rohový kop. Hosté stačili odhlavičkovat míč, který se ale dostal k nekrytému hráči domácích, a ten nedal Hlaváčkovi šanci - 2:1.

V 59. minutě bylo opět vyrovnáno. To zahrával Patrik Žídek přímý kop, kterým našel hlavu Jana Žídka a brankář domácích lovil míč podruhé ze své branky. Hned o chvíli později přišel zlom v zápase, když po nádherné kombinaci po ose Jadrný – Žídek - Ulička posledně jmenovaný trefil jen nohu bezmocného gólmana domácích.

Ti se zmocnili míče a bleskově přešli do rychlého protiútoku. Před šestnáctkou Oldřišova byl domácí hráč faulován a z následného přímého kopu střelou přes zeď, která mířila do pravého horního rohu branky, nedali gólmanovi hostí šanci. Hosté se tlačili, ve snaze vyrovnat před branku domácích, ale k vážnější šanci jejich aktivita nevedla.

Naopak domácí se v 85. minutě po chybě hostující obrany dostali před branku Hlaváčka a umístěnou ranou k levé tyči zvýšili na 4:2. Hosté ještě jednou dokázali snížit, když se před branku dostal Blahetka a dělovkou z úhlu se trefil k pravé tyči vratimovské branky - 4:3. Domácí ale zasadili Oldřišovu ještě jeden úder, a to z penalty. Stanovili tak konečné skóre na divokých 5:3

„Zápas jsme si prohráli sami. Dělali jsme zbytečné chyby, ztráceli jsme míče a chyběla přesná finální přihrávka. Hra byla bez pohybu a nasazení. Bez toho se nedá vyhrát,“ nešetřil kritikou trenér Oldřišova Miroslav Mikolajský.

Vratimov - Oldřišov 5:3 (1:1)
Branky: Gasojev 2, Raška, Nováček, Pohludka - P. Židek, J. Židek, Blahetka, 40 diváků
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Urban (85. M. Jadrný), J. Žídek, J. Hartoš, Lokoč – Wícha (85. Hahn), V. Jadrný, Ulička (75. Blahetka), Pardy – P. Žídek, Šamárek