Hosté vstoupili do utkání bídně. Hned v první minutě vyrobila oldřišovská obrana poměrně zbytečnou chybu a domácí šli pohotovou střelou do vedení. Poté hosté přidali na obrátkách a měli v dalších minutách více ze hry. Většinou své akce dovedli ale pouze před pokutové území, kde jejich postup na bránu končil.

Ve 39. minutě udeřili domácí po ojedinělém protiútoku podruhé. Po krásné křižné střele, za kterou se gólman Hlaváček jen ohlédl, vedli již 2:0. Do přestávky se již nic dalšího před ani jednou z branek nestalo, a výrazně spokojenější tak do kabin odcházeli domácí.

Ve druhé půli zlepšil hostující tým pohyb a rázem měl více ze hry. Z jeho ofenzivních manévrů ale těžili také domácí, kteří se dostávali do rychlých protiútoků. Při jejich šancích ale podržel Oldřišov gólman Hlaváček.

Hosté snížili po hrubé chybě domácí obrany. Sám na brankáře postupoval Patrik Žídek, který byl jednoznačně faulován v pokutovém území, a rozhodčí ukázal nekompromisně na značku pokutového kopu. Penaltu s přehledem proměnil Pardy. Poté hosté ještě přidali na temp a vytvořili si doslova drtivý tlak.

Již v nastaveném čase napřáhl ze třiceti metrů Pardy a dělovkou, která si to namířila do šibenice domácí branky, srovnal na konečných 2:2.

„Za předvedenou hru ve druhé půli jsme si bod zasloužili. Bojovali jsme, a to přineslo ovoce. Škoda rychle inkasované branky z úvodu utkání,“ hodnotil duel trenér Oldřišova Miroslav Mikolajský.

Bohumín - Oldřišov 2:2 (2:0)
Branky: Neuwirth. Kubinski - Pardy 2
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Urban, Hartoš, J. Žídek, Lokoč (69. Hahn) – Wicha, Pardy, Ulička (70. M. Jadrný), V. Jadrný – Šamárek, P. Žídek

(sel)

Tabulka Krajského přeboru po 11. kole.