O výsledku rozhodla již první půle, ve které diváci viděli všechny branky. Do zápasu vstoupila obě mužstva poměrně opatrně a v prvních minutách si hleděla spíše defenzivy.

Jako první se kupředu vydali hosté, kteří hned v 15. minutě udeřili. Patrik Žídek zatáhl míč kolem postranní čáry, přihrávkou našel nabíhajícího Uličku a ten střelou kolem vybíhajícího brankáře domácích poslal balon do levého rohu branky.

Oldřišov se ale z vedení příliš dlouho neradoval. V 17. minutě ztratili hosté míč na polovině hřiště. Domácí podnikli rychlý protiútok. Po centru do pokutového území se k prudké hlavičce dostal jeden z domácích borců a bylo to 1:1.

Hosté poté opět zvýšili obrátky a odměnou jim byla 39. minuta. To zahrávali standardní situaci z pravé strany hřiště. Na centr do pokutového území si naskočil Jan Žídek a nekompromisní hlavičkou poslal hosty do vedení.

Ve 45. minutě ještě viděl červenou kartu Šamarek, a Oldřišov tak musel hrát celou druhou půli v deseti hráčích. Hosté se ve druhé půli zatáhli na vlastní polovinu a čekali na možnosti rychlých protiútoků. Po jednom z nich orazítkoval tyč Patrik Žídek. Bohuslavice si vypracovaly již pouze jednu velkou příležitost na vyrovnání, ale střelu mířící mezi tyče vyrazil gólman Hlaváček.

„Za bojovnost a velmi dobrý výkon, kdy jsme hráli celou druhou půli o deseti, jsme si výhru zasloužili,“ řekl trenér Oldřišova Miroslav Mikolajský. „Soupeř nás ničem nepřekvapil, my ale děláme pořád stejně chyby v defenzivě. Nedokázali jsme si pohlídat také standardní situace soupeře, a to hlavně Žídka,“ zlobil se domácí kouč Martin Rozhon.

„Ve druhém poločase jsme měli možnost hrát o jednoho hráče v poli navíc. Bohužel jsme to nedokázali využít. Hráči neplnili taktické pokyny, na kterých jsme se domluvili. Snažili jsme se hrát středem, kde byli vysocí Žídek a Pardy, což byla chyba,“ dokončil Rozhon.

Bohuslavice – Oldřišov 1:2 (1:2)
Branky: Schüler - Ulička, J. Žídek
Sestava Bohuslavic: Juras – Dihel (61. Potůček), Harazim, Liška (72. Buhla), Buchta – T. Štefek, Bunček, Polomský, Grygar – Schüler, Kretek
Sestava Oldřišova: Hlaváček – Urban, J. Žídek, Pardy, Hahn – Hartoš, Blahetka (26. Wicha, 90. M. Jadrný). P. Žídek, Ulička (80. Lokoč) – V. Jadrný, Šamárek
Tabulka Krajského přeboru po 4. kole.
(rob, sel)