Svěřenci kouče Tomáše Marka po polovině letošního ročníku I. A třídy s přehledem této soutěži kralují. Na druhé Štěpánkovice mají luxusní náskok čtrnácti bodů, tudíž postup mají de facto zpečetěn.

„Nemyslím si, že druhá polovina bude jen procházkou růžovým sadem. Jaro bude určitě opět těžké. Ovšem říkat, že nejedeme na postup, je absolutní nesmysl. Takový náskok snad už nepromrháme,“ říká rezolutně kouč Tomáš Marek a pokračuje:

„Co se týče přípravy na druhou polovinu sezony, tak všechno běží podle plánů. Původně jsme sice chtěli trénovat třikrát týdně, ale nakonec trénujeme jen dvakrát. A to především kvůli špatnému počasí. Jednou za týden tak trénujeme v hale a jednou jsme venku, pokud to počasí dovolí,“ prozrazuje dále Marek.

Kádr aktuálního lídra I. A třídy je zatím beze změn. Přesto jsme se nemohli kouče Marka nezeptat, jestli se nějaký přestup rýsuje. „Tak něco máme rozjednané. Konkrétně se jedná o gólmana Rozsypala, jenž za nás už odchytal přípavný duel s Hradcem.

Dále čekáme, až se uzdraví Kořistka. Jednáme ještě s jedním hráčem do pole, ale na jaké pozici hraje a jméno, vám zatím prozradit skutečně nemohu,“ konstatuje stratég Opavy 2004.

Přípravný zápas

Opava 2004 – Hradec nad Moravicí 4:5 (0:2)
Branky Opavy 2004: Sklenička 2, Novák, Hrubý
Sestava Opavy 2004: Rozsypal – Krása, Čelůstka, Otýpka, Hrubý – Hoblík, M. Krčmařík, Kocur, René Wirth – Sklenička, Šindelář (střídal Novák)

Daniel Bartonec