„Zdena s týmem trénuje. Po dohodě s trenérem a vzhledem k tomu, že máme i některé hráče zraněné nastoupil do utkání. Musím říci, že ho zvládl,“ řekl generální manažer SFC Opava Alois Grussmann.

„S kluky trénuji. Trenér si chtěl vyzkoušet hru se čtyřmi obránci, tak jsem do toho šel. Nic jiného ale za tím nehledejte,“ usmál se Zdeněk Pospěch, který se po zápase cítil výborně a nevyloučil, že se během přípravy v opavském dresu ještě objeví.

V samotném zápase byla k vidění jedna branka, kterou dali dvacet minut před koncem domácí. Po centru Skrpcyzska se balon do vlastní sítě srazil Svozil.

„První poločas se hrál v naši režii. Měli jsme více ze hry. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit šance. Tu největší měl Jursa, který z trestného kopu trefil brankovou konstrukci,“ ohlížel se za utkání Alois Grussmann a dodal:

„Po přestávce se hra vyrovnala. Soupeř vstřelil šťastný gól. Zápas ale z naší strany nebyl vůbec špatný.“

Odra Opolec – SFC Opava 1:0 (0:0)

Branka: 70. Svozil (vlastní)

Odra Opole: 

1. poločas: Kuchta – Brusiło, Peroński, Cverna (30. Bodzioch), Marzec – Gancarczyk, Bryłka, Wepa, Nowak, Żagiel – Maćczak. 2. poločas: Weinzettel – Trznadel, Peroński, Bodzioch, Winiarczyk – Mikinicz, Habusta, Czyżycki, Niziołek, Wodecki – Skrzypczak.

SFC Opava:

1. poločas: Lasák – Pospěch, Radić, Žídek, Stříž – Hrabina, Schaffartzik, Jursa, Zapalač – Kuzmanović, Puškáč. 2. poločas: Lasák – Pospěch, Radić, Svozil, Stříž – Hrabina, Schaffartzik, Jursa, Janetzký – Kotlík, Jurečka. Trenér: Roman Skuhravý.