Opava vstala pod Blaníkem z mrtvých

/FOTOGALERIE, 2x VIDEO/ Opavští fotbalisté vezou bod z Vlašimi a vzhledem k průběhu utkání za něj mohou být rádi. Ve druhém poločase totiž nabrali dvougólové manko. To se jim naštěstí podařilo vymazat a zápas skončil remízou 2:2.

22.4.2018

Vlašim - SFC OpavaFoto: Deník / František Géla

V opavské sestavě se objevil Matěj Helebrand, který nahradil zraněného Jana Žídka. V první čtvrthodině měli Opavští míč častěji na svých kopačkách, avšak brankáře Řeháka příliš neohrožovali.

Za zmínku stala v 10. minutě střela Zavadila, kterou hokejově tečoval nad Jurečka a Smolova hlavička letící nad branku. Na druhé straně mohl z ničeho nic skórovat Hadaščok, ke kterému se dostal míč vyražený brankářem Šromem. Opavský odchovanec ve vlašimských službách minul bránu.

Ve 21. minutě se kolem Helebranda obtočil Hadaščok a vystřelil, Šrom byl proti změně skóre. O dvě minuty později se do dobré palebné pozice vykličkoval Kayamba a Řehák vyrážel balon na roh.

Po půlhodině předvedli Opavští signál. Zavadil centroval na rozběhnutého Simerského, ten ke smůle hostů umístil hlavou balon na horní síť.

Hned na začátku druhého poločasu měli domácí velkou šanci. Na gólmana Šroma běžel osamocený Hadaščok, hostující gólman ho ale vychytal.

O pár minut později mohla Vlašim znovu udeřit. Svozil ztratil balon, ten se před Vodháněla dostal k Tusjakovi, jenž zhruba z dvanácti metrů střílel nad.

Další akce už ale skončila gólem. Opavští znovu ztratili balon, Vlašim šla do brejku, Janda nahrával před bránu, kde si naběhl Hadaščok – 1:0. Domácí byli při chuti. Tusjak otřel balon o břevno.

Trenér Skuhravý sáhl ke změnám v sestavě, ty byly klíčové. V 69. minutě se probil důrazně do vápna Opavy Badocha a prostřelil Šroma – 2:0. Opavské trápily zbytečné ztráty.

O pár okamžiků později mohl hosty vrátit do zápasu Puškáč, bohužel nedal. V 78. minutě přišel gól naděje. Jursa kopal roh a Puškáč hlavou snížil na 1:2.

Favorit vrhl veškeré síly do útoku, Puškáč trefil hlavou břevno. Opavští dál svého soupeře mačkali.

Vlašim - SFC Opava

Čtyři minuty před koncem zapomněli domácí na Kayambu, jenž dostal dobrý balon od Puškáče a chladnokrevně zavěsil – 2:2. Domácí byli v té chvíli zralí na ručník, ale skóre se již nezměnilo.

Vlašim – Slezský FC Opava 2:0 (0:0)
Branky: 56. Hadaščok, 69. Badocha – 78. Puškáč, 84. Kayamba
Rozhodčí: Berka – Ratajová, Vít. ŽK: Vodháněl – Zapalač. Diváci: 810.
Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, Piško (80. Cabadaj), J. Štochl, Tusjak – Janda (64. Plachý), Březina, Vodháněl, Skopec – Badocha, Hadaščok (75. Dao). Trenér: Petr Havlíček.
Opava: Šrom – Simerský (84. Hrabina), Svozil, M. Helebrand – Schaffartzik, Zavadil (66. Jursa) – Kayamba, Kuzmanovič, Zapalač (61. Puškáč)– Jurečka, Smola.
Trenér: Roman Skuhravý

22.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Obchodní zástupci 20 000 Kč

Obchodní zástupci OBCHODNÍ ZÁSTUPCE-KYNĚ. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: *KO p. Svatopluk Ježek, tel.: 739 073 737, e-mail: tex-pack@firemni.cz., Komunikační dovednosti, samostatnost., Náplň práce: prodej zboží stávajícím zákazníkům formou přímého prodeje a vyhledávání nových zákazníků - květinářství, obchůdků s dárkovým zbožím a bytovými doplňky.. Pracoviště: Tex - pack, spol. s r.o., Květinová, č.p. 395, 746 01 Opava 1. Informace: Svatopluk Ježek, +420 739 073 737.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: KO: Koval Oleksii, tel.: 776 383 333 - volejte pouze v pondělí a čtvrtek od 9:00 do 11:00 hod. Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází., Jedná se o krátkodobé zaměstnání do 90 dní. , Pracoviště Opava, nástup dle dohody.. Pracoviště: Penlirin s.r.o. - pracoviště opava, Těšínská, č.p. 1006, 746 01 Opava 1. Informace: Oleksii Koval, +420 776 383 333.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 18 000 Kč

Stavební a provozní elektrikáři PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Čep Pavel, tel.: 737 218 960 - volejte pouze Po - Pá 8:00 -14:00 hod., e-mail: pavel.cep@bidfood.cz, SOU/SŠ technického nebo strojírenského zaměření - elektrikář, zámečník, instalatér. Trestní bezúhonnost, svářečský průkaz výhodou., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Bidfood opava s.r.o. - provozovna opava, Těšínská, č.p. 1006, 746 01 Opava 1. Informace: Pavel Čep, .

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 20 000 Kč

Zámečníci strojů ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KO: Vratislav Horák, tel.: 736 626 510, životopis zašlete na e-mail: opava@cargodesign.cz. , Nutná praxe v oboru, svářečské oprávnění Z-M1., Pracoviště Opava, nástup ihned.. Pracoviště: Ing. vít škrobánek - cargo design, Palhanecká, č.p. 478, 747 07 Opava 7. Informace: Vratislav Horák, +420 736 626 510.

Hlučín veze bod z Líšně a je první

Petr Uvíra spasil Háj

Dolní Benešov kraloval v Hulíně

Po pohárovém úspěchu v Bruntále slaví nováček MSFL z Dolního Benešova další úspěch. V sobotu dokázal přivést tři body z Hulína.